38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Чокер на шию

Колись чокери асоціювалися лише з шийною прикрасою, яка виготовлялася з  різних матеріалів, включаючи ювелірні камені. У вісімдесятих роках минулого століття цей аксесуар став частиною БДСМ-культури, а основними матеріалами його виготовлення стали латекс і шкіра. Чокери можуть доповнюватися шипами, ланцюгами, заклепками й активно використовуються у домінантно-сабмісивних іграх.

Що є чокером на шию?

Що ж таке чокери? Модний жіночий аксесуар чи обов'язковий БДСМ-атрибут? Трохи заглибившись в історію, ми з'ясували, що чокери з'явилися дуже давно і в різних місцях мали своє значення. Наприклад, у племені мая вони були символом влади, а в античні часи з їхньою допомогою виділяли рабів.

Чокери на шию в інтим-магазині TALLA — це не тільки елемент підліткової моди, а й популярний аксесуар для БДСМ-ігор. Втім, останнім часом завдяки свіжому погляду на БДСМ-практики вони все частіше використовуються і шанувальниками класичного сексу.

Чокер — з англ. «choker» — душник. Має вигляд короткого намиста, що щільно прилягає до шиї, з можливістю регулювання його довжини. Відомі численні різновиди подібних шийних прикрас, які виготовляються зі шкіри, дерева, дорогоцінних металів, тканин. Значення, яке йому надають, залежить від соціального середовища, в якому використовується прикраса.

Історія появи чокерів

Перші згадки про цю просту й ефектну прикрасу датуються серединою третього тисячоліття до н. е. Тоді для сексуальних чокерів було уготовано інше призначення — з його допомогою жінки Стародавнього Єгипту підкреслювали своє становище в суспільстві, вказуючи на приналежність до знаті.

Історія чокерів також пов'язана з освоєнням земель сучасної Америки. Дослідники сходяться на думці, що саме корінним американцям належить право вважатися творцями цієї прикраси. Для них чокер був символом влади, амулетом, здатним захистити власника від злих духів, пробудити внутрішні сили. Для виготовлення чокерів на шию використовували кістки тварин, деревину, мушлі.

А ось у Стародавній Греції цю прикрасу носили лише раби. На ній відображалася інформація про рабовласника, а також про провини, які вчинив раб. Модним аксесуаром чокер став у Середні віки. Про популярність прикраси можна судити з робіт художників того часу: Леонардо да Вінчі, Тіціана та інших. Це були намисто з дорогоцінних металів, інкрустованих дорогоцінним камінням.

Чокер: прикраса на шию і не тільки

Чокер може бути не лише прикрасою, а й БДСМ-атрибутом, інтимним аксесуаром, за допомогою якого вказують на роль його власника у взаєминах. Щоб краще зрозуміти призначення прикраси в сучасній секс-культурі, розглянемо її асортимент:

Еротичні чокери — це шкіряні аксесуари або вироби, виготовлені з якісного шкірозамінника. Для більш витончених партнерів можна порекомендувати прикраси з текстилю. Як декор можуть використовуватися металеві заклепки, шипи, кільця, стрази, шнурки тощо.

Чокери на шию в інтим-магазині TALLA

Цей універсальний аксесуар, безумовно, повинен бути присутнім у вашому арсеналі секс-атрибутів, щоб урізноманітнити інтим. Якщо ви консервативні, виберіть для себе виріб без декору — відповідну атмосферу ви все одно створите. 

Купити чокер на шию можна, зробивши замовлення в онлайн-каталозі секс-шопу, попередньо ознайомившись з описом та актуальною ціною товару. Замовити інтимну продукцію у нашому інтернет-магазині можна з доставкою по всій Україні.

Чокер на шию ціна в секс шопі

Чокер на шию Ціна
Чокер з різними по товщині ланцюжками та кільцем з натуральної шкіри чорного кольору Scappa 900 грн
Чокер із металевими шипами з натуральної шкіри чорного кольору Scappa 810 грн
Чокер із кільцями з натуральної шкіри чорного кольору Scappa 720 грн
Чокер з чорною смужкою та золотистим ланцюжком з натуральної шкіри чорного кольору Scappa 540 грн
Чокер із повідцем із натуральної шкіри чорного кольору Scappa 1 620 грн
Чокер із заклепками та металевим повідцем із натуральної шкіри чорного кольору Scappa 1 530 грн
Чокер із натуральної шкіри чорного кольору Scappa 990 грн
Чокер на застібці із натуральної шкіри чорного кольору Scappa 540 грн
Чокер з металевим кільцем та ланцюжком повідцем та натуральної шкіри чорного кольору Scappa 1 440 грн
Чокер з металевим серцем та повідцем з натуральної шкіри чорного кольору Scappa 1 260 грн