38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Інтимні прикраси

Інтимні прикраси — еротичний декор, який використовується як доповнення до створюваного образу або самостійно. Це дизайнерські портупеї та прикраси на зону бікіні, сережки й прикраси на спину, які дозволять вам виглядати вишукано та елегантно навіть в оголеному вигляді, підкреслять вашу сексуальність.

Прикраси не роблять нас красивішими, але змушують відчувати, що ми гарні. Кожна деталь в образі — це штрих і прикраси є одним із найвиразніших засобів при роботі над ним. Інтимна прикраса є еротичним аксесуаром і не обов'язково має бути дорогою. В інтимній сфері за допомогою таких прикрас акцентують увагу на тих чи інших пікантних місцях.

Які бувають сексуальні прикраси

З одкровень чоловіків ми дізналися, що кожна грамотно підібрана деталь в образі стає для них джерелом нових сексуальних переживань, спонукає до дії. Прикраси не є винятком. Розглянемо найцікавіший декор для тіла, який можна купити у секс-шопі TALLA.

Прикраси для грудей та сосків

Секс-прикраси, які високо цінуються чоловіками. Особливо сексуальними чоловіки вважають спеціальні затискачі на соски, які можуть з'єднуватись ланцюжками або мати невеликий вантаж. Такі затискачі безпечні та кріпляться за допомогою спеціальних фіксаторів з можливістю регулювання ступеня затискання. Вони використовуються в практиках БДСМ і служать не тільки як джерело гострих відчуттів, а й як ефектний декор.

Не менш популярні наклейки для сосків — пестиси. Вони виготовляються із силікону і виглядають на оголеному або частково оголеному тілі дуже пікантно.

Інтимна біжутерія

Існують затискачі не тільки для сосків, а й для клітора, статевих губ. Ця частина тіла у жінки сама по собі приваблива, але за допомогою прикрас її вдається зробити неймовірно сексуальною. Для цього не обов'язково робити пірсинг. Наприклад, спеціальні затискачі для статевих губ, які виглядають ефектно власними силами і дозволяють збільшити в розмірах статеві губи (за рахунок незначного обмеження кровотоку).

Перелічимо, які ще еротичні прикраси можуть використовуватися для прикраси тіла:

Еротичні прикраси в інтим-магазині TALLA

Доля еротичних прикрас — завжди бути на другому плані, оскільки їх надягають на оголене тіло. Проте вони відіграють величезну роль, дозволяючи розставляти потрібні акценти. Асортимент таких виробів у нашому сексшопі дозволить зробити це дуже гармонійно. Вибрати та замовити вироби можна у каталозі інтернет-магазину. Ми організуємо доставку замовлення в будь-який регіон України, за 1-3 дні.

Інтимні прикраси ціна в секс шопі

Інтимні прикраси Ціна
Інтимне прикраса для клітора з чорними камінчиками з металу золотистого кольору Scappa 360 грн
Інтимне прикраса для клітора кулончик на ланцюжку сріблястого кольору Scappa 630 грн
Інтимне прикраса для клітора з чорними камінчиками з металу сріблястого кольору Scappa 360 грн
Прикраса на пеніс із перлами сріблястого кольору Art of Sex Gift 160 грн
Прикраси для тіла з дорогоцінним камінням Leg Avenue Adore Body jewels sticker Оne size 977 грн
Прикраси для тіла з дорогоцінним камінням Leg Avenue Celestial Body Jewels Sticker Оne size 688 грн
Прикраси для обличчя та тіла з коштовностями Leg Avenue Vibe Neon Face jewels sticker Оne size 935 грн
Нашийник з ланцюжка з замком сердечком 382 грн
Прикраси для тіла з дорогоцінним камінням Leg Avenue Bliss Neon Body jewels sticker Оne size 943 грн
Стрази для прикраси обличчя та тіла на вечірку Leg Avenue Calavera face jewels sticker розміри Оne size та S 845 грн