38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Гідропомпи

Гідропомпа Bathmate використовує тиск води для збільшення розмірів статевого члена, підсилює ерекцію та чоловічу силу завдяки посиленню кровотоку. Результати клінічного дослідження: 72% користувачів помітили збільшення після регулярного використання вже протягом першого місяця, 79% повідомили про більш жорстку ерекцію та підвищення лібідо.

Гідронасоси Bathmate для збільшення пеніса

Гідропомпи є різновидом помп для збільшення розмірів статевого члена, в яких використовується не повітря, як у класичних вакуумних пристроях, а вода. Це дозволяє знизити ймовірність травмування тканин, виключає появу набряків. Що стосується ефективності та призначення, то вони ідентичні вакуумним моделям: гідропомпа покращує ерекцію, сприяє зростанню статевого члена, підвищує чутливість головки.

Що таке гідропомпа для статевого члена

Гідропомпа — це колба з прозорого полімерного матеріалу або скла, оснащена клапанами для видалення води та закачування повітря. В основі колби знаходиться гумове кільце ущільнювача, яке забезпечує герметичність контакту посудини й тіла. На більшості моделей присутня лінійка, яка дозволяє контролювати результати ваших занять.

На відміну від класичної помпи, вакуумна гідропомпа підходить для застосування в душі або ванні, а завдяки використанню теплої води розтягнення тканин відбувається без їхнього пошкодження. 

У колбу наливається тепла вода і вводиться статевий член у розслабленому стані. Посудину притискають до лобка та, кілька разів натиснувши на корпус (стискаючи гофру), видаляють зайву рідину. Повертаючись у вихідне положення, гофра створює надлишковий тиск, який через рідину впливає на тканини пеніса, розтягуючи їх. Внаслідок цього активується кровотік, печеристі тіла органа наповнюються кров'ю, поліпшується ерекція, а сам пеніс збільшується в розмірі. Регулярні заняття дозволяють збільшити в об'ємі печеристі тіла і сам член. Тривалість тренування не повинна перевищувати 15 хвилин (3 підходи по 5 хвилин). Заняття рекомендується проводити під час ранкового душу. 

Яких результатів дозволяє досягти гідропомпа для збільшення пеніса

Результати, яких можна досягти за допомогою гідропомпи, можна розділити на ті, які помітні вже після першого застосування приладу, і ті, які з'являються при регулярних тренуваннях.

Швидкі результати:

Результати після регулярних тренувань:

Види гідропомп

Основними критеріями вибору гідропомп є розміри та створюваний тиск. Визнаним лідером у цій області є компанія Bathmate, яка пропонує свою продукцію з 2006 року. Гідропомпа Bathmate представлена наступними серіями залежно від потужності:

Як використовується водяна помпа для члена

Починати заняття ми рекомендуємо з невеликих навантажень. Зробіть пару качків і залиште її на члені протягом 5 хвилин. Якщо дискомфорт відсутній, то наступного разу можна збільшити навантаження. Тиск і час використання гідропомпи збільшуйте поступово. Уникайте болю і пошкоджень шкіри.

Помпи використовуються в теплій воді. Для початку необхідно закрити верхню частину помпи. Залежно від моделі, це робиться натисканням на кнопку та її утримуванням, її зміщенням у сторону або закручуванням клапана. 

Працювати помпою слід повільно. Ви відчуєте зростаючий тиск, з'явиться ерекція. Продовжувати потрібно до тих пір, поки в циліндрі не залишиться рідини — в колбі створено максимально можливий тиск. Після цього гідропомпу залишають на члені приблизно на 5 хвилин. Після закінчення цього часу відкривають клапан. Допускається 2-3 підходи, але використовувати помпу довше 15-20 хвилин ми не рекомендуємо. Тренування потрібно проводити один раз на день, а перші стійкі результати ви побачите через 4-6 тижнів.

Гідропомпа в інтим-магазині TALLA

Гідравлічна помпа є останньою розробкою у сімействі помп, призначених для поліпшення потенції, запобігання порушенням ерекції та профілактики простатиту. Вона має ті ж переваги, що й звичайний вакуумний насос, але при цьому безпечніша.

У нашому секс-шопі представлений широкий модельний ряд гідропомп, а вибрати потрібний Вам девайс допоможуть висококваліфіковані консультанти. Щоб остаточно переконати вас, розповімо про переваги інтернет-магазину TALLA:

Ми організуємо доставку Вашого замовлення в будь-яке місто України, включаючи Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів. Вартість доставки визначає компанія-вантажоперевізник. Замовити товар, ознайомитися з детальним описом гідропомп, а також їхньою ціною можна в каталозі сайту в режимі онлайн. Перш ніж купити помпу для чоловічого органа, рекомендуємо проконсультуватися з нашими фахівцями.

Гідропомпи ціна в секс шопі

Гідропомпи Ціна
Гідропомпа для збільшення члена Bathmate Hydro 7 X30 для члена 12.5-17.5 см діаметр до 5 см 3 628 грн
Гідропомпа для збільшення пеніса Bathmate HydroXtreme 7 X30 для члена 12.5-17.5 см діаметр до 5 см 10 165 грн
Гідропомпа для збільшення члена Bathmate Hydromax 7 WideBoyClear X30 для пеніса 12.5-17.5 см діаметр до 5.5 см 6 051 грн
Гідропомпа для збільшення члена Bathmate Hydromax 7 X30 Червона для пеніса 12.5-17.5 см діаметр до 5 см 5 328 грн
Гідропомпа для збільшення члена Bathmate Hydromax 7 X30 для пеніса 12.5-17.5 см діаметр до 5 см 5 328 грн
Гідропомпа для збільшення члена Bathmate HydroXtreme 7 X30 Wide Boy для пеніса 12.5-17.5 см діаметр до 5.5 см 10 649 грн
Автоматична гідропомпа для пеніса 2-в-1 Dorcel HYDRO PUMP 3 552 грн
Гідропомпа для збільшення пеніса Bathmate Hydro 7 X30 червоний для члена 12.5-17.5 см діаметр до 5 см 3 628 грн
Гідропомпа для збільшення пеніса Bathmate HydroXtreme 11 X50 для члена 23-28 см діаметр до 6 см 13 669 грн
Гідромпом для збільшення члена червоного кольору Bathmate Hydromax 9 5 500 грн