38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Збуджуючі жуйки

Збуджувальні жуйки — ефективний засіб для стимуляції або посилення статевого потягу, профілактики та лікування еректильної дисфункції. Здатні надавати швидку збуджувальну дію, підходять для усунення багатьох сексуальних порушень як у чоловіків, так і у жінок. Основними компонентами збуджувальних жуйок є тільки натуральні засоби переважно рослинного походження.

З давніх часів люди шукали рецепти кохання для повернення сексуального бажання та вирішення своїх інтимних проблем. У процесі пошуку було знайдено природні рослинні компоненти, які використовувалися в лікуванні статевої слабкості та підвищення лібідо. Початковою формою афродизіаку стали жуйки для збудження.

Що це збуджуючі жуйки: види та особливості

Збудливі жуйки дуже делікатно вирішують різні проблеми сексуального життя у жінок і чоловіків. Скутість та втома часом блокують збудження жінки і не дають отримати задоволення. Жуйки допомагають зняти напругу, стати більш розкутими. Ніщо не заважає жінці насолодитися сексом та випробувати оргазм.

Найпоширеніші проблеми чоловіків в інтимній сфері – невпевненість, слабка потенція, знижене лібідо, швидкий прихід до фінішу. Збудливі жуйки допомагають чоловікам без ліків підвищити сексуальний потяг. З ними чоловік, повний сил, може задовольнити партнерку та досягти яскравої кульмінації.

У сексшопі вам запропонують на вибір жуйки для посилення статевого потягу, які призначені лише для жінок або тільки для чоловіків. Але є й універсальні збуджувальні жувальні гумки, які однаково ефективні для всіх.

Важливо! Збудлива жуйка не є лікарським препаратом!

В основі жувального афродизіаку використовуються рослинні компоненти, вітаміни:

Кожен компонент у складі збуджувальних жуйок має науково доведену ефективність, а всі збуджуючі препарати цієї серії в нашому секс-шопі пройшли тестування та сертифікацію, не мають протипоказань, нешкідливі для організму.

Рекомендації до застосування жуйки для посилення статевого потягу

  1. Для досягнення бажаного ефекту потрібно розжувати жуйку за 15-20 хвилин до інтимної близькості.
  2. Запивати жуйку водою немає потреби.
  3. Немає категоричної заборони на поєднання жувального збудника з алкоголем.
  4. Не потрібно використовувати жуйку у разі індивідуальної непереносимості одного з компонентів у її складі.

Жуйки для збудження в інтим-магазині TALLA

Якісні жуйки для збудження можна купити в інтим-магазині TALLA. У каталозі сайту на вас чекає великий асортимент товарів для дорослих відмінної якості за найвигіднішою ціною. Замовити жуйки та інші інтимні товари можна з доставкою в будь-який куточок України.

Збуджуючі жуйки ціна в секс шопі

Збуджуючі жуйки Ціна
Sex Gum-збудлива жуйка (Секс гум) 299 грн
Жіночі жуйки Sexlove+ Loveshop 5 штук 350 грн
Збудлива жувальна гумка 20 штук Loveshop Детонатор 467 грн