+38 098 060 90 90
График работы:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Вс. 10:00-18:00

Кляпи для рота для сексу БДСМ

Один із найвпізнаваніших атрибутів БДСМ-напряму. Втім, цей виріб досить популярний і серед тих шанувальників класичного сексу, які шукають способи урізноманітнити своє сексуальне життя. Незважаючи на всю простоту цього аксесуара, він здатний дуже швидко створити необхідну атмосферу і додати у ваші інтимні стосунки гостроти, властивої для ігор, побудованих на домінуванні та підпорядкуванні. Існують моделі, які дозволяють повністю або тільки частково позбавити людину можливості видавати звуки.

Кляпи для рота

Обмеження і контроль ніколи не будуть повними, якщо у вашому БДСМ-арсеналі немає цього аксесуара. Кляп для рота — з його допомогою можна змусити партнера мовчати, оскільки слова бувають зайвими, а ось стогони та задоволення — ніколи. Їм то кляп ніколи не завадить! Але навіть такий простий аксесуар вимагає певного досвіду, щоб надалі його експлуатація була не тільки бажаною, а й безпечною.

Навіщо потрібен кляп у рот

Отже, основні цілі, яких ми переслідуємо, поповнюючи свій арсенал кляпом:

Як бачите, ця проста БДСМ-іграшка здатна на багато що. Проте не варто забувати, що вона зовсім не така нешкідлива, як здається на перший погляд. Щоб її експлуатація була безпечною, необхідно дотримуватися елементарних правил, не перетинати межі дозволеного.

Види кляпів

Кляпи є одним із найцікавіших аксесуарів, які можна використовувати не тільки в БДСМ-іграх. Кляп-м'ячик, або ball-gag, — це must have для всіх, хто любити грати в ігри, де є підпорядкування та домінування. Погодьтеся, таких чимало, і кожен із нас не проти час від часу «струсити» свої відносини. Втім, способів «заткнути» рот партнеру або партнерці існує безліч, і ми про всі розповімо в цьому розділі.

Кляп у ротик в інтернет-магазині TALLA

Навіть такий простий аксесуар, як кляп, може мати величезну кількість модифікацій. З отвором для орального сексу (для мінету), з фалоімітатором (дилдо), у вигляді кульки, медичний, у вигляді стрічки або надувний — насправді їх набагато більше і продовжують з'являтися нові. Хіба при цьому розмаїтті ви маєте право на нудний секс?

Садо-мазо аксесуари в секс-шопі TALLA допоможуть вам долучитися до дивовижного світу BDSM. Світу, де живуть яскраві емоції та відчуття, світу, де є місце фетишу і де можна проявити себе актором. Все це доступно вам уже зараз у режимі онлайн.

Основні переваги нашого інтернет-магазину:

Щоб замовити кляп-іграшку для сексу, використовуйте каталог сайту, де представлені актуальні ціни, докладний опис. Ми організуємо швидку доставку в будь-яке місто України, включаючи Одесу, Запоріжжя, Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Харків. Вартість доставки визначається вантажоперевізником. Перш ніж купити кляп для ігор, обов'язково проконсультуйтеся з нашими менеджерами.

Які матеріали використовують для виробництва кляпів у рот?

Популярні бренди кляпів у рот

Кляпи для рота для сексу БДСМ ціна в секс шопі

Кляпи для рота для сексу БДСМ Ціна
Кляп у рот з анальною пробкою БДСМ із натуральної шкіри чорного кольору Scappa 760 грн
Кляп у рот губки БДСМ із натуральної шкіри чорного кольору Scappa 570 грн
Кляп кільце в рот БДСМ із натуральної шкіри чорного кольору Scappa 380 грн
Кляп у рот червоні губки БДСМ із натуральної шкіри чорного кольору Scappa 570 грн
Затискачі для сосків з кляпом у рот БДСМ із металу та натуральної шкіри сріблясто чорного кольору Scappa 950 грн
Кляп у рот соска з затискачами для сосків БДСМ з натуральної шкіри та металу чорного кольору Scappa 855 грн
Кляп у рот соска БДСМ із натуральної шкіри чорного кольору Scappa 380 грн
Кляп у рот з реалістичним фалоімітатором БДСМ із натуральної шкіри чорного кольору Scappa 760 грн
Кляп у рот червона соска БДСМ із натуральної шкіри чорного кольору Scappa 380 грн
Кляп Узда паличка в рот БДСМ з ремінцями з натуральної шкіри чорного кольору Scappa 950 грн