38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Вакуумні помпи для члена

Вакуумні помпи для чоловіків — це ефективний засіб для збільшення розміру статевого члена і проведення приємних масажних процедур, які, крім усього іншого, підвищують чутливість органа, тим самим роблячи будь-яку стимуляцію приємнішою. Вакуумна помпа визнана одним із найефективніших пристосувань для швидкого збільшення статевого органа та профілактики еректильної дисфункції.

Вакуумні насоси для збільшення пеніса

Перші зразки серійно випущених вакуумних помп з'явилися на початку сімдесятих років минулого століття. Винахідником цього корисного девайса був американець, а створений ним пристрій використовувався для лікування еректильної дисфункції. Застосовувати вакуумні помпи для збільшення статевого члена стали пізніше, і на сьогодні цей спосіб є найдоступнішим і дієвим, але для того, щоб досягти відчутних результатів, доведеться докласти зусиль. 

Що таке вакуумна помпа для збільшення члена

Вакуумні помпи — досить прості пристрої, основним елементом яких є колба з гумовою манжетою біля основи, в яку поміщається статевий орган чоловіка. За допомогою насоса в колбі створюється вакуум, під дією якого тканини члена розтягуються, поліпшується його кровонаповнення. 

Для регулювання рівня створюваного негативного тиску використовується клапан або кнопка скидання повітря. Окремі моделі оснащуються системою вібрації, а також манометрами, які дозволяють точно контролювати рівень тиску в колбі.

Для чого використовується вакуумна помпа для статевого члена

Після того як нам став зрозумілий принцип дії помпи, розглянемо, яких результатів можна досягти за допомогою цього простого, але ефективного девайса. Отже, помпа підсилює ерекцію завдяки нормалізації кровообігу в статевому органі. Твердий і чутливий — такі основні результати використання пристосування. Але це далеко не все. 

Найголовніший результат, якого нам вдасться досягти завдяки систематичному вакуумуванню — це здоров'я. Процедура покращує кровообіг у статевому органі, завдяки їй усуваються застійні явища в органах малого таза, що є чудовою профілактикою хвороб сечостатевої системи. 

Оскільки найбільшим стимулом для покупки помпи є бажання збільшити член, давайте розберемося, наскільки це реально. На відміну від численних рекламних роликів, де вам обіцяють швидке збільшення члена після застосування чудодійного крему, метод вакуумування працює, оскільки його основою є процеси, які можна пояснити з точки зору фізіології. Оскільки ерекція — це ланцюгова реакція, яка виникає після появи збудження внаслідок припливу крові в печеристі тіла члена, то цілком очевидно, що, збільшуючи розміри останніх, ми можемо збільшити й пеніс. І вони дійсно добре піддаються розтягуванню, а зробити це можна за допомогою вже відомої нам помпи. 

Для того щоб досягти помітних результатів, знадобиться час. Наприклад, щоб збільшити член на 1-3 сантиметри, необхідно вправлятися протягом пів року (залежить від індивідуальних особливостей і регулярності занять — у деяких випадках отримати подібні результати можна за більш короткий термін). Але не забувайте, що на додаток до цього Ви отримуєте хорошу ерекцію і нові відчуття завдяки підвищенню чутливості головки члена. На додаток до цього методу також можна використовувати екстендери, тоді результати з'являться швидше.

Які бувають вакуумні помпи для збільшення члена

Основним критерієм, на підставі якого здійснюється класифікація помп, є система вакуумування, яка буває:

Пристрої обох типів мають однакову ефективність, тому їхній вибір залежить від особистих переваг. Додатково вакуумна помпа для збільшення пеніса може оснащуватися системою вібрації, завдяки якій ваші вправи будуть не тільки корисними, а й дуже приємними.

Окремі моделі помп оснащуються манометрами для контролю тиску в колбі, а також вимірювальною шкалою, яка дозволяє відстежувати свої досягнення.

Як використовувати вакуумний збільшувач члена

До кожної помпи додається інструкція, яка допоможе вам використовувати пристрій з максимальною ефективністю та безпекою. Ми ж надамо загальні рекомендації, які дозволять уникнути поширених помилок:

Вакуумний насос для члена в інтим-магазині TALLA

Найдієвішими методами збільшення чоловічого органа були й залишаються ті, які легко пояснити з точки зору фізіології. Вакуумування є якраз такою методикою, і в цьому ви могли переконатися, ознайомившись зі змістом даної статті. Насос для поліпшення ерекції, лікування або профілактики простатиту — це дійсно універсальний прилад, який дозволяє змінити себе самостійно.

У нашому секс-шопі представлений широкий модельний ряд вакуумних насосів, а вибрати потрібний вам прилад допоможуть кваліфіковані консультанти. Щоб остаточно переконати вас, розповімо про переваги інтернет-магазину TALLA:

Ваше замовлення буде доставлено в будь-яке місто України, включаючи Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів. Вартість доставки визначає компанія-вантажоперевізник. Замовити товар, ознайомитися з детальним описом насосів, а також їхньою ціною можна в каталозі сайту в режимі онлайн. Перш ніж купити помпу для поліпшення потенції, рекомендуємо проконсультуватися з нашими фахівцями.

Вакуумні помпи для члена ціна в секс шопі

Вакуумні помпи для члена Ціна
Автоматична вакуумна помпа Penis Pump 3 режиму всмоктування 1 251 грн
Вакуумна помпа з вібрацією для збільшення пеніса Pretty Love Penis Pump AleXander BM-010066BPL 1 151 грн
Електрична вакуумна помпа на член BOSS Power pump 1 461 грн
Вакуумна помпа для збільшення пеніса і поліпшення ерекції MENZSTUFF TRIGGER HANDLE PENIS PUMP 888 грн
Вакуумна помпа для члена прозоро чорного кольору Boners No 3 1 585 грн
Вакуумна помпа Pretty Love прозора з лінійкою Penis Pump AleXander BM-010067APL 1 178 грн
Електрична вакуумна помпа на пеніс BOSS 1 855 грн
Вакуумна помпа для зміцнення ерекції і збільшення члена Powerpump PRO 02 Clear 714 грн
Помпа вакуумна для пеніса прозорого кольору Dream Toys RAMROD TRIGGER 816 грн
Вакуумна помпа Pretty Love з манометром Penis Pump AleXander BM-010088PL 1 316 грн