38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Шльопалки і стеки для прочуханки БДСМ

Шльопалки та стеки є найтрадиційнішими аксесуарами у БДСМ-практиці. З їхньою допомогою можна до межі загострити й без того гарячу обстановку. Попри свій нешкідливий вигляд, стеки можуть використовуватися для досить жорстких сексуальних ігор, а шльопалки, незважаючи на невелику робочу площу, дозволяють наносити досить вагомі удари. Великою популярністю користуються вироби для спанкінгу з натуральної шкіри — вони практичні й представлені дуже цікавими моделями.

Шльопалки та стеки для тілесних покарань

БДСМ — ті, хто не зносить одноманітності в сексі, рано чи пізно обов'язково задумаються про цей спосіб зробити інтимні стосунки «гарячими». Яким би не було ваше ставлення до BDSM, цю систему можна вважати справжнім мистецтвом, і не тільки через різноманіття у ній технік. Вона, попри наявні стереотипи, дозволяє знайти грань між неприємними відчуттями та насолодою, яка гарантує отримання задоволення. Арсенал сучасного БДСМ-ка воістину великий, і однією з найбільших категорій аксесуарів є засоби флагеляції, або шмагання. Розглянемо один із найпопулярніших аксесуарів — шльопалки (падл).

Що таке шльопалки

Шльопалка, або тростина, — це жорстка палиця різної довжини, призначена для тілесних покарань. Для її виготовлення використовується шкіра, дерево, пластик. Рукоятка шльопалки робиться гнучкою. Застосовується здебільшого для ударів по сідницях, але багато хто використовує її і для впливу на внутрішні сторони стегон.

Асортимент таких виробів надзвичайно великий, а розрізняються вони за формою, розмірами, фактурою. Шльопалки можуть бути виготовлені з одного типу матеріалу або з комбінації матеріалів. Наприклад, для виготовлення основи може використовуватися пластик або дерево, які потім обтягуються латексом, шкірою, лайкою. Щоб поліпшити аеродинамічні властивості виробу, в ударній частині роблять отвори. З метою прикрашання або збільшення ваги шльопалки можуть оформлятися всілякою фурнітурою.

Відкриємо вам невеликий секрет — шльопалки досі використовують у школах деяких штатів Північної Америки. Наприклад, в Алабамі, Оклахомі, Техасі та ін. карають тут юнаків і дівчат, причому навіть у старших класах. Щоправда, якщо раніше подібне покарання обов'язково проводили в присутності всього класу, то сьогодні для цього відведені спеціальні місця, де може знаходитися тільки персонал школи.

Правила використання шльопалок

Вони такі ж, як і під час використання будь-яких інших способів впливу в БДСМ. Ця система тримається на трьох китах:

І не забудьте відразу визначити стоп-слово, почувши яке, партнери припиняють будь-які дії. Це ще одна гарантія безпеки та довіри один до одного.

Стек в інтим-магазині TALLA

Отримати повне уявлення про БДСМ-культуру можна, тільки випробувавши всі техніки на собі. У вас є можливість бути як «господарем», так і «рабом». Рольові ігри й тілесні покарання, як ніщо інше, освіжають інтимні стосунки, тому що відчуття «на межі» загострюють усі почуття.

Садо-мазо аксесуари в секс-шопі TALLA допоможуть вам долучитися до дивовижного світу BDSM. Світу, де живуть яскраві емоції та відчуття, світу, де є місце фетишу і де можна проявити себе актором. Все це доступно вам уже зараз у режимі онлайн.

Основні переваги нашого інтернет-магазину:

Щоб замовити шльопалку, використовуйте каталог сайту, де представлені актуальні ціни, докладний опис. Ми організуємо швидку доставку в будь-яке місто України, включаючи Одесу, Запоріжжя, Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Харків. Вартість доставки визначається вантажоперевізником. Перш ніж купити стек, обов'язково проконсультуйтеся з нашими менеджерами.

Шльопалки і стеки для прочуханки БДСМ ціна в секс шопі

Шльопалки і стеки для прочуханки БДСМ Ціна
Двосторонній Стек з долонькою метеликом Щекоталка БДСМ з натуральної шкіри та пера чорного кольору Scappa 900 грн
Двосторонній Стек з долонькою метеликом Щекоталка БДСМ з натуральної шкіри та пера червоного кольору Scappa 900 грн
Стек долоня БДСМ з натуральної шкіри та дерева червоного кольору Scappa 900 грн
Двосторонній Стек з долонькою метеликом Щекоталка БДСМ з натуральної шкіри та пера фіолетового кольору Scappa 900 грн
Стек метелик БДСМ з натуральної шкіри та дерева чорного кольору Scappa 900 грн
Міні шльопалка БДСМ з натуральної шкіри чорного кольору Scappa 540 грн
Стек метелик БДСМ з натуральної шкіри та дерева червоного кольору Scappa 900 грн
Стек метелик БДСМ з натуральної шкіри та дерева рожевого кольору Scappa 900 грн
Шліпалка жорстка БДСМ з дерева та натуральної шкіри чорного кольору Scappa 1 260 грн
Стек долоня БДСМ з натуральної шкіри та дерева чорного кольору Scappa 900 грн