38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Колесо Вартенберга зубчасте

Цей прилад, що спочатку був розроблений для медичних цілей, став одним з улюблених аксесуарів у БДСМ-культурі. Колесо Вартенберга призначене для стимуляції різних ділянок на тілі людини, в тому числі ерогенних. Такими зонами можуть бути соски, пеніс, мошонка. Варіювати ступінь впливу можна шляхом зміни сили тиску на ручку.

Кільце Вартенберга

Ніхто й гадати не міг, що колись винайдений лікарем Р. Вартенбергом медичний прилад буде використовуватись у БДСМ-практиках і просто для того, щоб урізноманітнити свої інтимні стосунки. Коліщатко Вартенберга спочатку призначалося для перевірки больової чутливості. Це виріб із довгою ручкою, на кінці якої закріплено колесо невеликого діаметра. По ободу колеса розташовуються гострі шипи. У медицині прилад не отримав широкого поширення, оскільки не дозволяє точно визначити межі порушень, а ось для отримання гострих відчуттів у сексі він став незамінний.

Як використовувати колесо Вартенберга

Ніяких спеціальних курсів для того, щоб навчитися використовувати зубчасте колесо, не буде потрібно. Отримати необхідний ефект можна, подорожуючи по тілу партнера. Ефект буде різним залежно від місця стимуляції та сили натискання. Для стимуляції підійде будь-яка ділянка тіла: руки, ноги, шия, плечі, живіт, спина, сідниці. Рекомендуємо проявляти обережність при використанні іграшки в області статевих органів.

Відчуття від колеса Вартенберга дійсно яскраві та ні з чим незрівнянні, але особливо цікаві експерименти в області ерогенних зон. Причому вам зовсім не обов'язково перебувати в лавах прихильників БДСМ-практик, щоб почати використовувати дане пристосування. Хтозна, можливо, саме воно відкриє перед вами двері у величезний світ БДСМ-задоволень.

Для безпечної експлуатації колеса потрібно дотримуватися простих правил. Наприклад, використовувати його найкраще тоді, коли партнер знаходиться в нерухомому стані. Поруч не повинно бути предметів, які могли б травмувати людину — партнер може зробити різкий рух під час стимуляції.

Отже, перерахуємо основні способи застосування колеса Вартенберга:

Зубчасте колесо в інтернет-магазині TALLA

Простий і геніальний винахід лікаря Вартенберга вже багато десятиліть позиціюється як БДСМ-аксесуар. Він не приніс очікуваної користі в медицині, але дозволив вдосконалити секс. Вперед за новими відчуттями разом із цим невеликим девайсом, який завжди буде у вас під рукою!

Садо-мазо аксесуари в секс-шопі TALLA допоможуть вам долучитися до дивовижного світу BDSM. Світу, де живуть яскраві емоції та відчуття, світу, де є місце фетишу і де можна проявити себе актором. Все це доступно вам уже зараз у режимі онлайн.

Основні переваги нашого інтернет-магазину:

Щоб замовити колесо Вартенберга, використовуйте каталог сайту, де представлені актуальні ціни, докладний опис. Ми організуємо швидку доставку в будь-яке місто України, включаючи Одесу, Запоріжжя, Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Харків. Вартість доставки визначається вантажоперевізником. Перш ніж купити голчасте колесо, обов'язково проконсультуйтеся з нашими менеджерами.

Колесо Вартенберга зубчасте ціна в секс шопі

Колесо Вартенберга зубчасте Ціна
Колесо Вартенберга з 3 коліщатками чорного кольору California еxotic novelties 1 019 грн
Колесо Вартенберга із 3 колесами БДСМ сріблясто чорного кольору Sinner 1 147 грн
Колесо Вартенберга чорного кольору California еxotic novelties 807 грн
Колесо Вартенберга з 5 колесами металеве рожеве золото Liebe Seele 730 грн
Колесо Вартенберга із сталі чорного кольору EasyToys Sinner 1 147 грн
Колесо Вартенберга чорного кольору Master Series 339 грн
Колесо Вартенберга з 10 колесами БДСМ із нержавіючої сталі сріблястого кольору Sinner Gear spiky wheel 1 530 грн
Колесо Вартенберга золотистого кольору California еxotic novelties Entice passion wheel 1 232 грн
Колесо Вартенберга металеве з 3 колесами рожеве золото Liebe Seele 628 грн
Металеве колесо Вартенберга з шипами для БДСМ 396 грн