38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Низькотемпературні свічки БДСМ

Ви вже давно звикли до того, що свічки є частиною антуражу під час романтичних побачень і любовних ігор, але вони здатні на більше. Їх можна перетворити у складову захопливої БДСМ-пригоди. Гарячий віск може використовуватися в багатьох сценаріях: із зав'язаними очима, зі знерухомленням партнера, в комбінації з льодом — у кожному випадку гарячі відчуття гарантовані.

БДСМ-свічки для гарячого сексу

Вогонь — найнеприборканіша стихія, але саме це шаленство, небезпека вогню так приваблює, збуджує і приносить задоволення. Коли пристрасть поглинає двох закоханих, ігри з вогнем відкривають нові грані почуттів. Створити відповідну атмосферу допоможуть свічки для еротичних ігор. Розвага з еротичними свічками БДСМ сподобається не тільки любителям домінувати та підкорятися, а й звичайним парам, які не бояться відкривати для себе нові грані в сексі.

Чим особливі БДСМ-свічки для еротичних ігор?

Отримувати задоволення від болю можна за умови, що ви повністю контролюєте процес. У БДСМ усі відчуття на межі, але біль не може та не повинен залишати опіків і травм, тому важливо в сексі використовувати спеціальні аксесуари. Ми рекомендуємо для особливих моментів придбати в секс-шопі TALLA свічки для БДСМ — це спеціальні низькотемпературні свічки для тіла. 

Головна їхня відмінність — температура плавлення. Воскові свічки плавляться при високій температурі (55-80 ° С), тому не підходять для популярної практики wax play (ігри з воском). Свічки низькотемпературні для БДСМ виготовлені з косметичного парафіну, мають низьку температуру плавлення (47-55 ° С), а значить, абсолютно безпечні. Вони швидко плавляться, дають багато рідкого «воску», ідеально підходять для сексуальних ігор. З ними ви можете не боятися зашкодити партнерові в запалі пристрасті.

Види БДСМ-свічок

До інтимних ігор із воском краще підготуватися заздалегідь. У цьому вам допоможе інтернет-магазин TALLA. У нас в асортименті свічки для ігор з воском різних форм і розмірів. Тонкі й товсті, висотою від 3,5 см, традиційної форми, у вигляді збудженого фалоса, у формі спокусливих жіночих грудей.

Якщо ви тільки починаєте експериментувати у wax play, рекомендуємо купити BDSM тонкі довгі свічки, оскільки їх зручніше тримати в руці, віск безперешкодно стікає на тіло, вам буде простіше контролювати процес, не відволікаючись від головного — задоволення собі та партнерці.  

Якщо у партнерки чутлива шкіра, схильна до алергії, БДСМ-свічка повинна включати віск без барвників і стеарину у складі. 

Як правильно користуватися БДСМ-свічками для еротичних ігор?

Сутність BDSM-ігор — Домінант грає з тілом Сабмісива, в даному разі використовуючи розтоплений віск як заохочення або покарання, щоб у такий спосіб розпалити його бажання. Є різні способи принести задоволення воском. Ви можете просто краплю за краплею кидати на ерогенні зони партнера, можете малювати візерунки гарячим воском на його шкірі, можете мінятися ролями в процесі гри.

Ефект несподіванки (партнер не знає, куди впаде наступна крапля), відчуття гарячого воску на тілі викликають збудження, змушують звиватися в очікуванні кульмінації. Така гра принесе задоволення вам обом.

Свічки для БДСМ в інтим-магазині TALLA

Інтернет-магазин TALLA — ваш провідник у світ незабутніх сексуальних пригод. В онлайн-каталозі на нашому сайті ви можете вибрати свічки для БДСМ, купити еротичну білизну та сексуальні іграшки для особливої ​​ночі. Будь-які ваші фантазії ми робимо реальними. 

Ми пропонуємо великий вибір товарів для сексу, демократичні ціни, продукцію високої якості з безпечних матеріалів, доставку по Україні зі збереженням конфіденційності наших покупців.

Топ колірної палітри свічок, яким віддають перевагу

Популярні бренди-виробники свічок для секс ігор

Низькотемпературні свічки БДСМ ціна в секс шопі

Низькотемпературні свічки БДСМ Ціна
Низкотемпературная свеча в форме реалистичного пениса для игр с воском черная Master Series 1 147 грн
Низькотемпературна свічка реалістичний член для ігор із воском червона Master Series 1 147 грн
Червона свічка воскова Art of Sex низькотемпературна S 10 см 271 грн
Рожева Свічка воскова Art of Sex s 10 см низькотемпературна 271 грн
Фіолетова Свічка воскова Art of Sex s 10 см низькотемпературна 319 грн
Помаранчева Свічка воскова низькотемпературна для рольових ігор Art of Sex size M 15 см 439 грн
Свічка низькотемпературна для ігор із воском червоного кольору Upko Палаючий шип 1 595 грн
БДСМ свічки низькотемпературні різнокольорові Doc Johnson Japanese Drip Candles-3 Pack Multi-Colored 689 грн
Набір воскових свічок для БДСМ 198 грн
Рожева Свічка низькотемпературна, люмінесцентна для ігор з воском Art Of Sex size M 15 см 609 грн