38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Секс іграшки для дорослих

Секс іграшки — категорія виробів, які використовуються індивідуально для отримання сексуального задоволення, а також в еротичних іграх пар — для задоволення потреб еротичного та сексуального характеру. Найпопулярнішими секс-іграшками є вібратор, фалоімітатори, масажери простати, мастурбатори і т.д. Вони допомагають урізноманітнити сексуальне життя, використовуються як допоміжні засоби для отримання сексуального задоволення.

Інтимні іграшки для сексу

Тих, хто вже встиг випробувати нові відчуття з секс іграшками, так само багато, як і тих, кому тільки належить навчитися отримувати задоволення, використовуючи величезний асортимент товарів із сексшопу. Хтось використовує інтимні іграшки для того, щоб внести різноманітність у своє сексуальне життя, для інших це можливість випробувати неймовірно яскраві оргазми, але є й ті, кому такі вироби на деякий час замінюють партнера.

Секс іграшки: навіщо вони потрібні?

Досить часто доводиться стикатися з думкою, що в сексі все повинно бути природно, а іграшки для інтиму його таким не роблять. Але хіба єдиною метою, з якою використовуються інтимні іграшки, не є отримання оргазму? Що ж може бути природніше і хіба для цього не всі методи хороші? До того ж сексуальні відносини між партнерами — це величезне поле для творчості, і якщо ви хочете довго залишатися цікавими один одному, потрібно використовувати цю можливість. Ну і, нарешті, не забувайте, що, крім вашої думки, є думка партнера, а якщо в його фантазіях з'явилося місце для секс іграшок, то рано чи пізно вони будуть реалізовані.

Отже, зупинимося докладніше на всіх «за» на користь секс-іграшок:

Іграшки для дорослих: види та особливості

Останнім часом лікарі-сексологи замість таблеток рекомендують своїм пацієнтам секс іграшки. Перш за все, такий «рецепт» дозволяє урізноманітнити та освіжити інтимне життя, але в деяких випадках вони є обов'язковим компонентом лікування різних дисфункцій.

Вібратори

Найпопулярніші секс іграшки, які дуже різноманітні за формою, розмірами, функціональними можливостями. Для всіх виробів цього типу характерна одна особливість — приємні вібрації зі змінною інтенсивністю. Виділяють наступні види девайсів цієї категорії:

Фалоімітатори

Вироби, які імітують чоловічий статевий орган. Можуть бути точними копіями фалоса або лише віддалено нагадувати його. Основні види фалоімітаторів:

Вагінальні кульки

Секс-тренажери для зміцнення вагінальних м'язів і просто для отримання задоволення. Це добре відомі тренажери Кегеля, які є прекрасною профілактикою багатьох жіночих хвороб, допомагають відновитися після пологів, підвищити свою сексуальну майстерність.

У цій категорії секс іграшок є як прості вироби, так і ті, які можуть управлятися спеціальним ПЗ зі смартфона. Розрізняються діаметром, вагою, матеріалом виготовлення.

Вакуумні помпи

Призначені для того, щоб за допомогою вакууму впливати на певні чутливі ділянки з метою поліпшення кровообігу. Є моделі для промежини, грудей і мініатюрні вироби для клітора. Для того щоб урізноманітнити процес отримання задоволення, можуть оснащуватися вібрацією.

Мастурбатори для чоловіків

Виділяють реалістичні мастурбатори, які в точності імітують статеві органи жінки: попки, вагіни, ротики. Завдяки використанню сучасних матеріалів дозволяють зазнати відчуття, які мало відрізняються від відчуттів при проникненні в піхву або анальний отвір. Ультрасучасні пристосування оснащені вібрацією, підігрівом та іншими функціями, які дозволяють отримати незабутній досвід при використанні інтимних іграшок.

Ще одна категорія — повнорозмірні мастурбатори. Це секс-ляльки, які дуже схожі на людину. Кожна лялька оснащена декількома отворами для проникнення.

Масажери простати

Багатофункціональні секс іграшки, які використовуються для профілактики та лікування простатиту, а також для мастурбації. Масажери можуть оснащуватися вібраторами, управління якими здійснюється з пульта на самому пристрої або віддалено зі смартфона. Особлива форма іграшки дозволяє ефективно впливати на потрібну ділянку.

Вакуумні помпи

Призначені для збільшення статевого члена, що досягається регулярними тренуваннями на розтягнення тканин чоловічого органу. Перші результати стають очевидними через 2-3 місяців регулярних занять. Підходять для тренувань у будь-якому віці та, крім свого основного призначення, допомагають досить швидко досягти ерекції.

Секс-іграшки в інтим-магазині TALLA

За останні роки погляди на інтимні стосунки зазнали суттєвих змін. Відвідувати секс-шопи стали набагато частіше, а з появою спеціалізованих інтернет-магазинів обсяги продажів інтимної продукції зросли в рази. Як показує статистика, відсутність інтересу до секс іграшок дуже часто свідчить про недостатньо насичене інтимне життя, тому ласкаво просимо в наш интим магазин! Наші переваги:

Будь-які інтимні іграшки для сексу з каталогу нашого інтернет-магазину ви зможете замовити з доставкою в Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів та інші міста України всього за 1-3 дні. Вартість доставки визначає компанія-вантажоперевізник, а замовлення вартістю від 1000 грн ми відправляємо за свій рахунок. Перш ніж купити секс-іграшки, ознайомтеся з їхнім описом, ціною, проконсультуйтеся з нашими співробітниками.

Секс іграшки для дорослих ціна в секс шопі

Секс іграшки для дорослих Ціна
Вібратор вагінальний для клітора Пелюстка Satisfyer Vibes Power Flower 12 1 619 грн
Вібратор кролик з відростком для стимуляції клітора червоний Satisfyer Mono Flex 1 999 грн
Вакуумний вібратор для клітора Satisfyer Penguin Holiday Edition Новорічний 1 799 грн
Вакуумний вібратор для клітора Satisfyer Pro Penguin Next Generation 1 799 грн
Вібратор кролик для стимуляції точки G і відростком для клітора бордовий Satisfyer Heated Affair 1 899 грн
Вакуумний безконтактний смарт вібратор для клітора білий Satisfyer Love Triangle 1 899 грн
Смарт вібратор в трусики чорний Satisfyer Little Secret з пультом ДУ 1 999 грн
Мініатюрний вакуумний вібратор для клітора Блакитний Satisfyer Love Breeze Ice Blue 1 499 грн
Вібратор-кролик з підігрівом Satisfyer Hot Lover Pink 1 999 грн
Вібратор для пари Partner Multifun 3 Black Satisfyer Endless Fun 1 699 грн