38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Вакуумні екстендери

Екстендери з вакуумною фіксацією — це унікальні пристрої, які призначені для вирівнювання та збільшення (розтягування) чоловічого статевого органа. Член у цих пристроях фіксується за допомогою вакуумної головки, що робить їхню експлуатацію безпечною та комфортною. Носити такі екстендери можна до трьох і більше годин, а їхнє носіння анітрохи не заважає виконанню повсякденних завдань.

Екстендери для збільшення члена з вакуумною фіксацією

Збільшення розміру статевого члена для багатьох чоловіків є нагальним питанням, оскільки розмір пеніса дуже часто є серйозною перешкодою для нормального статевого життя. Широко рекламовані креми, мазі та інші «чудодійні» засоби не приносять очікуваних результатів. З усіх наявних сьогодні методів збільшення розміру статевого органа результативними є тільки оперативне втручання та екстендери. Останні розрізняються передовсім за способом кріплення, а найпопулярнішим апаратом є екстендер із вакуумним кріпленням для члена (також відомий як «збільшувач члена», «збільшувач пеніса», «збільшувач для СЧ»). 

Що таке вакуумні екстендери для збільшення члена

У вакуумних моделях фіксація відбувається завдяки створюваному вакуумному ефекту — головка статевого члена засмоктується всередину камери за допомогою шлюзу з м'якого полімерного матеріалу (латексу, силікону). Такий спосіб гарантує надійне кріплення і забезпечує сильніший натяг, ніж при використанні ремінцевого екстендера.

Сучасні моделі екстендерів дозволяють змінювати силу натягу без необхідності зняття приладу.

Переваги вакуумних екстендерів

Основні переваги екстендерів із вакуумним кріпленням члена:

Для кого призначений екстендер вакуумний для пеніса

Після курсу тренувань член стає більшим як в ерегованому, так і в спокійному стані. Він не тільки збільшується в довжину, а й стає більшим в об'ємі. Також вакуумний екстендер рекомендований для носіння чоловікам із викривленнями статевого органа.

Обов'язковим є носіння екстендера після операцій з подовження статевого органа. Це сприяє правильному загоєнню тканин і закріплює отримані результати.

Отже, основні результати використання екстендера:

Отримані результати не зникають після припинення занять, що підтверджується контрольними вимірами через пів року, рік.

Екстендер із вакуумним кріпленням для статевого члена в інтим-магазині TALLA

Вакуумні екстендери вважаються найпрогресивнішим різновидом пристроїв для збільшення пеніса або, як їх ще називають, «збільшувачі для СЧ», «збільшувачі пеніса». Завдяки надійному та безпечному охопленню вони дозволяють збільшити навантаження, а значить, прискорити процес розтягування. 

У секс-шопі TALLA представлений широкий асортимент інтимних товарів, які допоможуть зробити ваше сексуальне життя насиченішим. Скористайтеся допомогою професійних консультантів і особисто оцініть переваги інтернет-магазину TALLA:

Замовити інтимні іграшки можна з доставкою в будь-яке місто України, в тому числі Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів. Вартість доставки визначає компанія, що спеціалізується на вантажоперевезеннях. Детально ознайомитися з характеристиками екстендерів для СЧ, а також їхньою ціною можна в каталозі сайту. Перш ніж купити вакуумний екстендер для випрямлення та збільшення пеніса, рекомендуємо проконсультуватися з нашими співробітниками.

Вакуумні екстендери ціна в секс шопі

Вакуумні екстендери Ціна
Вакуумний екстендер для збільшення члена PeniMaster PRO Hang 17 999 грн
Вакуумний екстендер для збільшення члена PeniMaster PRO Premium, містить ремінь 15 299 грн
Вакуумний екстендер для збільшення члена PeniMaster PRO Standart 13 499 грн
Екстендер для збільшення члена з вакуумним кріпленням PeniMaster PRO-Upgrade Kit III Hang 8 899 грн