38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Екстендери для збільшення члена

Екстендери — це пристрої, що дозволяють створити розтягувальне навантаження для статевого члена, тим самим збільшуючи його в розмірах. Мають доведену ефективність і в багатьох країнах включені до переліку виробів медичного призначення. Виділяють кілька різновидів екстендерів, які розрізняються за способом кріплення пристосування в області головки.

Екстендери для збільшення члена 

Якщо ви вже поставили перед собою мету збільшити статевий член і ваш вибір припав на безопераційний метод, то, напевно, зіткнулися з проблемою вибору відповідного пристрою. Для цієї мети використовується спеціальний ортопедичний прилад — екстендер для члена, який багато користувачів вважають ефективнішим, ніж вакуумні помпи та гідропомпи. З його допомогою можна не тільки збільшити статевий орган у довжину та ширину, а й виправити його кривизну. 

Як працюють екстендери для збільшення члена та їхня будова

Принцип дії методики з використанням екстендера заснований на розподілі клітин, який виникає при тривалому розтягуванні тканин. Подібні методи дуже часто застосовувались у древніх племенах для подовження губ, вух. Така методика широко використовується в медичній практиці: хірургії та ортопедії. Вам, напевно, доводилося чути про апарати Ілізарова? Екстендер працює за тим же принципом. 

Складається екстендер із наступних елементів:

Критеріями вибору екстендерів є перш за все спосіб кріплення головки та якість матеріалів. 

Яких результатів дозволяє досягти екстендер для пеніса

Екстендери не залишені без уваги фахівців, і за останні роки було проведено не менше десяти клінічних досліджень. Після трьох місяців спостереження були зареєстровані наступні показники:

Грунтуючись на результатах дослідження, можна зробити висновки, що екстендер ефективний як для збільшення розмірів органа, так і для виправлення його кривизни. Також слід зазначити, що діаметр члена не зменшується, а збільшується завдяки загальному зростанню. 

Дослідження проводили відомі урологи з Німеччини, США, а учасниками були 93 чоловіки в шести клініках. Результати, яких вдалося досягти пацієнтам, залежали від індивідуальних особливостей, а також від того, наскільки комфортним було носіння приладу, від часу його використання. 

Тривалі навантаження застарілими моделями переносилися пацієнтами важко, а крім цього, апарати обмежували рухливість людини, зміщувалися. Щоб не допустити пошкодження тканин, апарати доводилося часто знімати. Сучасні моделі позбавлені цих недоліків.

Що стосується ерекції, то вона, як ми вже писали вище, поліпшується. Велика частина користувачів заявляє про її нормалізацію, посилення статевого потягу. Погіршення еректильної функції можливо тільки в разі, якщо застосовуються старі моделі екстендерів або їх неправильно використовують. Фіксатори апаратів можуть здавлювати судини, нервові закінчення, що порушує кровообіг, викликає застійні процеси. 

Ті результати, яких вдається досягти за допомогою екстендерів, не зникають після закінчення занять. Це підтверджують контрольні виміри через пів року, рік — результати не змінилися. 

Результати залежать від таких особливостей:

Види екстендерів

Існують наступні види екстендерів:

Дугові екстендери

У цього різновиду екстендерів фіксація проводиться за допомогою дуги з силіконової трубки. Такі моделі оснащені пружинним механізмом і платформою з безпечного для здоров'я людини полімерного матеріалу. Щоб виключити дискомфорт, до комплекту поставки входять м'які підкладки. 

Згідно з відгуками користувачів, регулярно використовуючи екстендер, за місяць вдається збільшити довжину члена на 4-7 мм. Крім цього, дугові екстендери допомагають позбутися викривлення пеніса — терапевтичного ефекту вдається досягти через 2-5 місяців.

Ремінцеві екстендери

Зручні апарати з широкими ременями. У старих моделях використовували досить жорсткі матеріали, але це не гарантувало жорсткої фіксації: чим більше натягувався ремінь, тим більшою була ймовірність того, що екстендер зрушиться з місця. Надійна фіксація в сучасних екземплярах досягається за рахунок пружинних елементів. Жорсткі компоненти були замінені на м'які, що зробило носіння екстендерів комфортним навіть протягом тривалого часу. 

Вакуумні екстендери

Прилади, оснащені латексними мембранами, які повторюють форму члена. У цьому разі користувач може зіткнутися з неприємними відчуттями, оскільки статевий орган утримується за головку завдяки вакуум-ефекту. Щоб досягти збільшення статевого органа, носити їх слід не менше 6 годин на добу протягом декількох місяців. Вартість вакуумних екстендерів вища, ніж в аналогів, а використовувати їх у нічний час не рекомендується — чутливість нервових закінчень притупляється і ймовірність отримання травми зростає. 

Комбіновані екстендери

Найпопулярніша категорія пристроїв, в яких фіксація здійснюється двома способами: ременем і дугою. Це дає можливість використовувати саме той метод кріплення, який буде для вас найзручнішим. 

Сучасні матеріали та нові технології дозволяють фіксувати стовбур без його обмеження і порушення кровообігу, а ремінець не стискає верхню частину пеніса. 

Екстендер для статевого члена в інтим-магазині TALLA

«Збільшувач для СЧ», «збільшувач пеніса» — яких тільки назв екстендера не зустрінеш в Інтернеті. Проте, як би його не називали, методика з використання екстендера працює — на відміну від широко рекламованих мазей, кремів та інших «чудодійних» засобів. 

У секс-шопі TALLA представлений широкий асортимент інтимних товарів, які допоможуть зробити ваше сексуальне життя насиченішим. Скористайтеся допомогою професійних консультантів і особисто оцініть переваги інтернет-магазину TALLA:

Замовити інтимні іграшки можна з доставкою в будь-яке місто України, в тому числі Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів. Вартість доставки визначає компанія, що спеціалізується на вантажоперевезеннях. Детально ознайомитися з характеристиками екстендерів для СЧ, а також їхньою ціною можна в каталозі сайту. Перш ніж купити екстендер для випрямлення та збільшення пеніса, рекомендуємо проконсультуватися з нашими співробітниками.

Екстендери для збільшення члена ціна в секс шопі

Екстендери для збільшення члена Ціна
Екстендер для збільшення члена на поясі Jes-Extender Gold 12 970 грн
Екстендер ремінцевий для збільшення статевого члена Male Edge Pro 6 646 грн
Екстендер для збільшення статевого члена Jes-Extender Original 7 428 грн
Адгезійний гель на водній основі PeniMaster Pro Master Comfort & Care 50 мл 1 179 грн
Набір запасних адгезійних мембран середнього розміру різних кольорів Penimaster Pro 2 штуки 199 грн
Екстендер для збільшення члена ремешковый Jes-Extender Light 7 819 грн
Майданчик для Jes Extender Super Comfort з ремінцем на липучці 1 739 грн
Набір запасних шлюзних затворів середнього розміру сірого кольору 2шт для екстендеру Penimaster PRO 199 грн
Вакуумний екстендер для збільшення члена PeniMaster PRO Hang 17 999 грн
стрічка комфорту 379 грн