38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Жіночі збудники

Жіночі збуджувальні препарати — здебільшого продукція з натуральних компонентів для підвищення жіночого лібідо. Такі засоби для жінок стимулюють кровообіг в інтимних зонах, що сприяє виділенню природного мастила і спонукає бажання у дівчат.

Жіночі збуджувальні засоби для підвищення лібідо

Через велику кількість чоловічих збудників, широко представлених як у секс-шопах, так і в аптечних закладах, створюється враження, що вони створені тільки для сильної половини людства, а жінки або не мають проблем у сексуальній сфері, або повинні вирішувати їх іншими способами. Це аж ніяк не так — жіночий збудник існує, і представлені такі засоби не менш широко, ніж чоловічі. Крім цього, багато препаратів для жінок є універсальними та підходять для обох партнерів.

Збудники дійсно можуть надати неоціненну допомогу жінкам, але приймати їх потрібно, тільки розібравшись у причині сексуальної дисфункції. Не забувайте, що збудник для жінок — не панацея, оскільки жіноче збудження (лібідо) засноване на більш складних механізмах.

Принцип дії більшості засобів базується на посиленні припливу крові до статевих органів, і у чоловіків це дійсно здебільшого працює. Статевий потяг жінки великою мірою залежить від психологічної складової, тому дуже часто їй потрібна допомога психолога.

Від чого залежить сексуальне бажання жінки

Існує всього два фактори, які впливають на жіночий потяг. Безумовно, це гормональний фон — збій у роботі цієї системи здатний значно вплинути на лібідо. Другий, не менш важливий фактор — психологічний стан. У цьому випадку на бажання жінки може вплинути практично що завгодно: некомфортна атмосфера, сторонні звуки й запахи, стрес, поганий настрій тощо.

Чи є способи нормалізувати лібідо? Перш за все, жінка повинна жити регулярним статевим життям. Це дозволить підтримувати його на тому рівні, який є на даний момент. Однак не існує доказів, що регулярне статеве життя підвищує його. Добре допомагають тренування м'язів малого таза і здоровий спосіб життя. Дуже важливо обстежити ендокринну систему: нормалізувавши гормональну систему, можна повернути у своє життя багатий на враження секс.

Як діють препарати для підвищення лібідо у жінок

Незалежно від форми випуску збуджувальних засобів (краплі, спреї, таблетки, капсули, жуйки, серветки, крем-гелі, рідкі вібратори), принцип їхньої дії однаковий. Він полягає у посиленні кровообігу в області органів малого таза, тобто в області статевих органів. Після прийому препаратів для підвищення лібідо у жінок реакція організму наступна:

Звертаємо Вашу увагу, що будь-який збудник для дівчат не здатний розпалити бажання, якщо жінка не хоче сексу зовсім. Тобто існують і інші фактори, більшою мірою психологічні. Але в сприятливій обстановці такі препарати в рази підсилюють бажання, продовжують оргазм, роблять відчуття яскравими й незабутніми.

Препарат для жіночої збудливості діє на кожну жінку по-своєму, тому ефективність таких засобів буде різною. Вони не викликають звикання, мають загальнозміцнювальні властивості, нормалізують обмін речовин.

Які бувають збуджувальні препарати для жінок

Отже, залежно від форми випуску, виділяють наступні засоби:

Збуджувальні краплі

Розрізняються за складом, а інгредієнтами є природні компоненти. Найвідоміший засіб, який у всіх на слуху — шпанська мушка, основою якого є речовина кантаридин, що отримують з мушок. Приймають безпосередньо перед інтимним побаченням у кількості 15-20 крапель, можна змішувати з будь-якими напоями, в тому числі зі спиртними.

Принцип їхньої дії простий: вони підсилюють кровообіг в області малого таза, тобто в статевих органах, завдяки чому в чоловіків поліпшується ерекція і стають гострішими відчуття, а у жінок швидше настає фаза сильного збудження, оргазм стає більш інтенсивним. Безумовно, як і інші засоби для збудження жінок, після прийому крапель бажання не може виникнути з нічого. Воно повинно бути, а правильно підібраний препарат допоможе впоратися з сексуальною дисфункцією, посилить бажання, поверне колишні відчуття.

Збуджувальні таблетки

Діють так само, як і краплі, тому основні відмінності — у формі випуску. Це багатокомпонентні препарати, дія яких спрямована на нормалізацію статевої функції у жінок. Інгредієнти таких засобів надають загальнозміцнювальну, тонізуючу дію на організм, покращують обмін речовин та стан систем і органів організму.

Збуджувальні креми

Багато таких кремів є прекрасним профілактичним засобом, можуть застосовуватися курсово, що дозволить нормалізувати сексуальну сферу жінки. В окрему групу можна виділити креми для клітора і точки G. Невелика кількість засобу наноситься на клітор і статеві губи, що викликає посилений приплив крові, підвищує чутливість головної ерогенної зони жінки. Їх можна використовувати для підготовки до інтимних стосунків навіть тим, хто не має проблем у сексуальній сфері, в тому числі й для мастурбації.

Креми для точки G зустрічаються рідше і створені для тих, хто відчуває труднощі в досягненні вагінального оргазму. З такими помічниками ваші зусилля і зусилля партнера будуть не марними. На заповітну точку крем наносять за 10-15 хвилин до сексу.

Збуджувальні лубриканти

Це мастила, які, крім своєї основної функції, виконують ще одну — розігрівальну. Їхня мета — зробити секс яскравішим, оргазм — інтенсивнішим. Рекомендовані дівчатам, які збуджуються досить довго, що також пов'язано з недостатнім виділенням мастила.

Збуджувальні жуйки та ін.

Мабуть, найзручніша форма збуджувальних засобів, яка підходить для жінок і чоловіків. Діють вже через п'ять хвилин, а ефект триває кілька годин. Містять тонізуючі та стимулювальні добавки, які прекрасно підходять для підготовки до сексу.

Ще одна цікава форма випуску збудників — шоколад. Це, мабуть, найсмачніший і ефектний препарат для збудження жінок. До речі, прекрасний варіант для тих випадків, коли дівчина не повинна знати про те, що вона приймає збуджувальний засіб. Можна використовувати як закуску до шампанського або вина.

Як застосовувати препарати, що підсилюють збудження у жінок

Визначимо основні правила, які зроблять ваші експерименти безпечними та ефективними:

Стимулювальні препарати для жінок в інтим-магазині TALLA

Як ви зрозуміли, жіноча сексуальність заснована на більш складних законах, ніж чоловіча. Проте і вона потребує допомоги й може бути скоригована. Для цього використовуються засоби для жінок, що підвищують лібідо.

У каталозі секс-шопу TALLA представлений великий асортимент потужних засобів, які сприяють підвищенню лібідо у жінок і які здатні надати швидку й ефективну допомогу за наявності проблем із сексуальністю.

Переваги нашого інтернет-магазину:

Щоб замовити афродизіаки для жінок у режимі онлайн, скористайтесь каталогом сайту, де представлені актуальні ціни, детальний опис. Доставка буде організована в такі міста, як Одеса, Запоріжжя, Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Харків та інші міста України. Вартість доставки визначає вантажоперевізник. Перед тим як купити засіб для жіночої збудливості з натуральних компонентів, обов'язково проконсультуйтеся з нашими фахівцями.

Жіночі збудники ціна в секс шопі

Жіночі збудники Ціна
Охолоджуючий збудливий гель (рідкий вібратор) зі смаком солодкої м'яти Intt 15 мл 484 грн
Збудливий гель (рідкий вібратор) зі смаком жуйки Бабл Гам Intt 15 мл 484 грн
Збудливий гель (рідкий вібратор) зі смаком полуниці Intt 15 мл 484 грн
Збудливий гель з ароматом малини та м'яти Exsens Arousal Gel Raspberry Mint 15 мл 526 грн
Збудливий гель (рідкий вібратор) зі смаком енергетика з горілкою Intt 15 мл 568 грн
Збудливий крем для сосків EXSENS Oh My Strawberry 8 мл 509 грн
Збуджуючий гель для клітора System JO Stimulant-Sweet Berry Heat зі смаком полуниці (10 мл) 772 грн
Збудливо масло для клітора з вібрацією Sensuva ON Arousal Oil for her Ultra 5 мл 730 грн
Стимулюючий масажний крем для клітора Ruf Orgazsm 30 ml 252 грн
Збудливий крем для клітора Swiss Navy Viva Cream 10 мл 373 грн