38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Їстівна білизна


Їстівна білизна: історія виготовлення та варіанти використання

Їстівна білизна – чудовий спосіб додати вогню у відносини. Така покупка гарантовано допоможе здивувати партнера, влаштувавши незабутню ніч, повну незвичайними, а часом екстремальними експериментами. І в каталозі сексшопу TALLA легко вибрати необхідні товари для дорослих, щоб пристрасть не згасала та розгорялася з новою силою.

Творцем перших виробів, які можна і носити, і спробувати на смак, став Девід Сандерсон. Їстівна спідня білизна – це був жарт-експеримент, який був виставлений як декор у невеликому магазині. Волею долі покупниця цього незвичайного товару вирішила розповісти про нього в пресі. та коротка замітка зацікавила сотні покупців. Високий попит на товари і послужив початком випуску всіляких варіацій трусиків і бюстгальтерів, що мають приємний шоколадний, цукровий або карамельний смак. Купівля такого аксесуару зробить ніжні оральні ласки ще приємнішими. Нижню білизну їстівну можна використовувати для різних цілей:

Вироби обов'язково припадуть до душі ласунам, а також усім, хто не боїться пробувати нове і хоче урізноманітнити сексуальне життя.

Солодка білизна: види

Варіації виробів, виготовлених з невеликих смачних цукерок, досить численні. Це товари, які не призначені для носіння, як звчайна еротична білизна. Їх надягають безпосередньо перед використанням, щоб порадувати партнера. Якщо потрібна їстівна білизна, можна купити такі види:

Розміри універсальні, тому зручно замовляти товари, орієнтуючись виключно на дизайн моделі.

Нижня їстівна білизна в сексшопі TALLA

Усілякі іграшки для дорослих важливо купувати у спеціалізованих інтим-магазинах, які реалізують сертифіковану продукцію, яка не містить небезпечних для здоров'я речовин. Нашим покупцям пропонуємо великий асортимент якісних товарів, які можна замовити на приємних умовах:

З підбором необхідних товарів допоможуть досвідчені консультанти секс-шопу, які детально розкажуть про їстівну білизну: що це для яких цілей і як правильно використовувати. А одразу після оформлення замовлення, продукцію буде оперативно передано на відправку.

Їстівна білизна ціна в секс шопі

Їстівна білизна Ціна
Їжачні цукерки чоловічі трусики Loveshop Candy posing pouch 399 грн
Їстівні пестіси на соски Candy Nipple Tassels (60 гр) 129 грн
Їстівні трусики стрінги Candy G-String (145 гр) 179 грн
Чоловічі їстівні трусики Candy Posing Pouch (210 гр) 179 грн
Їстівні чоловічі трусики Lovers Candy Posing Pouch (210 гр) 189 грн
Їстівне ерекційне кільце Candy Love Ring (18 гр) 69 грн
Желейні ерекційні кільця Gummy Love Rings (45 гр) 69 грн