38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Секс-лялька чоловік для жінок


Секс-іграшки здатні зробити світ інтиму різноманітнішим, а за необхідності стати його основою. Їхній асортимент дозволяє кожному створити умови, в яких людина зможе отримувати сексуальне задоволення, незважаючи на обставини. Для багатьох таким рішенням стали секс-ляльки. Всупереч цій думці вони потрібні не тільки чоловікам. Секс-лялька для жінок — такий самий затребуваний товар для дорослих, як і лялька для чоловіків. Розкажемо про неї докладніше.

Секс-лялька чоловік: яка вона буває

Надувні, гумові, силіконові — це все про ляльки, які можуть бути реалістичними та не зовсім. Їхня головна роль — статевий партнер для тих, хто з будь-якої причини позбавлений такої можливості або йде на це свідомо.

Купити чи не купити секс ляльку чоловік? Як помиляються ті, хто вважає, що задоволенню сексуальних потреб приділяють увагу насамперед чоловіки. Колись це було справді так і як результат, з'явилися секс-ляльки, серійний випуск яких розпочався ще у роки Другої світової війни.

Жінкам ляльки потрібні не менше, але історія їхньої появи нерозривно пов'язана з історією секс-ляльок для чоловіків. Опускаючи подробиці, наприкінці 20 століття стався справжній бум, його причиною стало створення американським скульптором М. Макмілленом гумової жінки. Його витвір було важко від реальної жінки, але «характер» у неї був куди зговірливіший. Так з'явився бренд із створення реалістичних ляльок Real Doll.

Лялька-чоловік для сексу: якою вона може бути

Секс-ляльки для жінок мають багато спільного з ляльками для чоловіків. Жіночі секс-іграшки можуть бути реалістичними і не дуже, можуть бути копією відомої людини, оснащуватися вбудованим вібратором і додатковими функціями. Особливою популярністю користуються секс-ляльки чоловіки, які відтворюють коханця з певною професією чи специфічними особливостями. Наприклад, лялька-сантехнік чи пожежник.

Вбудований вібратор перетворює інтимну гру на захоплюючий процес, дозволяючи підвищити реалістичність того, що відбувається. Серед додаткових функцій, які можуть мати секс-ляльки, можна виділити підігрів, наявність ємності з «насіннєвої» рідиною, звуковий супровід, керування іграшкою за допомогою пульта дистанційного керування або смартфона.

Секс-лялька чоловік в інтим-магазині TALLA

Секс-ляльки як ніколи популярні, а причиною цього є те, що між світом інтимних стосунків та реальним світом залишається дедалі менше граней. Секс-лялька для жінок, яку можна купити в нашому секс-шопі, може стати новою віхою у вашому інтимному житті і використовуватися не тільки для соло-ігор. Замовити її можна з анонімною доставкою до будь-якого регіону України за 1-3 дні.

Секс-лялька чоловік для жінок ціна в секс шопі

Секс-лялька чоловік для жінок Ціна
Надувна лялька з надрукованим обличчям та членом тілесного кольору Boss of toys Boss Series 842 грн
Надувна лялька з надрукованим обличчям та членом коричневого кольору Boss of toys Boss Series Tom Builder 824 грн
Надувна лялька для жінок Boss Series Kickboxer 824 грн
Надувна лялька з надрукованим обличчям та членом коричневого кольору Boss of toys Boss Series American Footballer 824 грн
Надувна лялька з надрукованим обличчям та членом коричневого кольору Boss of toys Boss Series Hunk 824 грн
Надувна лялька з надрукованим обличчям та членом тілесного кольору Boss of toys Boss Series Plumber 842 грн
Надувна лялька з надрукованим обличчям та членом тілесного кольору Boss of toys Boss Series Postman 842 грн
Надувна секс лялька транссексуал із фалоімітатором тілесного кольору NMC Lusting trans transsexual doll 2 975 грн
Надувна лялька з надрукованим обличчям та членом тілесного кольору Boss of toys Boss Series Marian 842 грн
Секс лялька-торс чоловіки з регулюючим рівнем нахилу фалоса і анальним отвором Real Body-My Man 12 499 грн