38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Гелі пролонгатори, мазі та креми

Пролонгатори, що випускаються у вигляді гелів, мають швидку дію, дозволяючи знизити чутливість статевого органа вже через кілька хвилин. Такі засоби сумісні з будь-якими матеріалами, лубрикантами та протизаплідними засобами, не впливають на ерекцію, яскравість оргазму. Наносяться безпосередньо на головку, вуздечку і крайню плоть.

Гелі пролонгатори для продовження статевого акту

Одним із критеріїв якості сексу є його тривалість. Гармонії у відносинах можна досягти лише в тому випадку, якщо цього часу достатньо для того, щоб обидва партнери отримали оргазм. Для жінки програма інтимних відносин має бути більшою. Час настання еякуляції залежить від багатьох факторів, а одним із способів вплинути на нього є пролонгатор гель, крем або мазь для продовження статевого акту.

Що являє собою пролонгуючий гель

Пролонгуючі гелі – спеціалізовані косметичні продукти, які призначені для продовження тривалості статевого акту. Принцип їх дії ґрунтується на здатності компонентів, що входять до складу засобу, знижувати чутливість нервових закінчень, тим самим віддаляючи момент еякуляції.

Застосування гелю пролонгатора для чоловіків допомагає уникнути передчасного завершення статевого акту, сприяючи продовженню інтимної близькості та посиленню взаємних відчуттів партнерів.

Склад пролонгатора гелю

Склад гелю для продовження статевого акту може включати компоненти, які забезпечують легку охолоджувальну або злегка знеболювальну дію (анестетики), тим самим зменшують чутливість та дозволяють контролювати процес еякуляції.

Окрім цього пролонгуючі гелі можуть містити різні додаткові компоненти. Наприклад, поліпшення ковзання, ароматизатори, феромони тощо. Таким чином, сфера їх застосування розширюється, покращується якість інтимних відносин.

Гель для продовження сексу – одна з найпоширеніших, але не єдина форма випуску пролонгаторів для зовнішнього застосування. Для продовження статевого акту можна купити крем пролонгатор або мазь для продовження акту.

У яких випадках застосовується крем пролонгатор

Причиною раннього сім'явипорскування можуть бути:

Крема для продовження статевого акту, гелі та мазі дозволяють швидко виправити ситуацію, але для кардинального вирішення необхідно приділити увагу основним причинам проблеми раннього сім'явипорскування.

Швидке сім'явипорскування дуже часто пов'язане з переживаннями, невдалим досвідом і т.д. І хоча це психологічні проблеми, які потрібно вирішувати з профільним фахівцем, пролонгатор допомагає чоловікові набути впевненості у своїх силах. До того ж, швидка еякуляція часто є тимчасовим порушенням, яке спричинене перевтомою, фізичною втомою, а пролонгуючий крем для продовження ерекції в цьому випадку є найкращою першою допомогою.

На додаток до кремів для продовження сексу, ми рекомендуємо практикувати мастурбацію перед близькістю. Відчувши оргазм, чоловік стане спокійнішим, впевненішим у собі, а значить другий підхід буде більш контрольованим.

Мазь пролонгатор: у чому відмінність від гелів та кремів?

Мазі для продовження статевого акту мають більш щільну і насичену текстуру. Найчастіше містять зволожуючі компоненти, що робить їх придатними для чутливої ​​шкіри, мінімізуючи ризик подразнення. Ефект від мазі для продовження потенції настає повільніше, але триває довше.

Крем для продовження потенції відрізняється від мазі легшою текстурою, швидше вбирається та починає діяти. Крем пролонгатор для чоловіків зручний у використанні, не залишає жирних слідів і підходить для тих, хто віддає перевагу менш інтенсивному відчуттю. Дія пролонгуючого крему триває не так довго, як ефект мазі для продовження акту.

Гель для продовження ерекції відрізняється водною основою, що робить його економічним у використанні та легким для нанесення. Гель пролонгатор швидко сохне, додатково забезпечує безпосередній ефект, що охолоджує або нагріває, що збільшує тривалість акту.

Вибір між цими формами залежить від особистих переваг і типу шкіри, а також від бажаної швидкості настання та тривалості ефекту.

Як застосовувати крем для продовження акту, мазь, гель

Спосіб застосування гелю для продовження па залежить насамперед від його складу, тому попередньо слід ознайомитися з інструкцією. Загальні рекомендації щодо використання пролонгаторів:

  1. Засіб наноситься в невеликій кількості на статевий орган в ерегованому стані. В іншому випадку ерекція може бути недостатньою або бути відсутнім взагалі. Пролонгатори знижують чутливість ерогенних зон, тому їхня стимуляція може не дати необхідного ефекту.
  2. Крем наноситься на найчутливіші ділянки. Кількість засобу визначається досвідченим шляхом, але при першому використанні рекомендуємо наносити його мінімальну кількість, щоб визначити, як організм реагує на компоненти пролонгатора.
  3. Час, на який може бути продовжений статевий акт, залежить від цілого ряду факторів: кількості та складу крему, емоційного та фізичного стану чоловіка. В середньому час пролонгації складає 30 хвилин.

Гелі пролонгатори, креми та мазі в інтим магазині TALLA

У сексшопі TALLA представлений великий асортимент гелів пролонгаторів за цінами, доступними кожному. На додаток до вигідної ціни, ми пропонуємо професійну консультацію, завдяки якій ваш вибір завжди буде оптимальним. Переваги нашого інтернет-магазину:

Щоб замовити пролонгатор у вигляді гелю, крему чи мазі, скористайтесь каталогом сайту, де представлено актуальну ціну, детальний опис. Доставка здійснюється за тарифами перевізника до таких міст як Одеса, Запоріжжя, Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Харків та інші.

Гелі пролонгатори, мазі та креми ціна в секс шопі

Гелі пролонгатори, мазі та креми Ціна
Пролонгатор гель для продовження статевого акту Intt Lasts (15 мл) 441 грн
Подовжуючий крем для чоловіків ERO Delay Creme 30 мл швидкий 618 грн
Пролонгуючий гель System JO Prolonger Gel (60 мл) дуже довгий секс 908 грн
Пролонгуючий гель для продовження статевого акту Shots Delay Gel 100 мл 536 грн
Крем для чоловіків пролонгуючий статевий акт Boners 100 мл 679 грн
Пролонгатор гель для чоловіків Bathmate Control (7 мл) економний 874 грн
Крем пролонгатор для чоловіків SHIATSU Delay Cream 30ml 847 грн
Крем пролонгуючий Ruf STAY UP 40 ml ерекційний 307 грн
Гель з пролонгуючим ефектом для чоловіків Boo lubricants Boo delay gel men 50 мл 654 грн
Крем пролонгуючий для чоловіків Shots CBD Cannabis Delay Gel 50 мл 934 грн