38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Чоловічі стрінги еротичні труси

Обтягуючі напівпрозорі шорти або стрінги — хто сказав, що ці вироби можуть бути тільки в гардеробі жінки? Білизна має підкреслювати сексуальність і наміри чоловіка, і все, що ви знайдете в цій категорії, з успіхом вирішує ці завдання. Незалежно від того, що ви виберете, все це виглядає агресивно сексуально та говорить про ваше велике бажання.

Нижня білизна може бути пікантним предметом не лише жіночого, а й чоловічого гардеробу. Чоловічі стрінги є, мабуть, найвідвертішою моделлю чоловічої білизни, яка за правильного вибору допоможе підкреслити вигідні сторони чоловічого тіла.

Популярність стрінгів серед чоловіків зростає, хоча одягатися в них, як і раніше, наважуються лише найсміливіші і впевненіші. Чоловічі стрінги, купити які можна в нашому інтим-магазині, можна вважати своєрідною даниною сучасній моді, в якій все прагне мінімалізму.

Чоловічі стрінги: коротка історія

Помиляються ті, хто вважає стрінги жіночим предметом гардеробу. Їхнім прототипом стала настегнана чоловіча пов'язка, яку носили в африканських племенах. Тому першими моделями для цього різновиду трусів були саме чоловіки.

Ця модель трусів є найбільш відкритою і складається з трикутного відрізу тканини спереду та її тонкою смужки між сідницями.

Як нижню білизну іх почали використовувати ще наприкінці тридцятих років минулого століття. Їхня поява стала відповіддю на реакцію одного високопосадовця США, який відвідав закритий нічний клуб. Демонстрація геніталій танцівницями здалася йому неприпустимою і під час наступного візиту всі вони носили стрінги.

Однак частково оголене тіло жінки виявилося ще сексуальнішим і стрінги стали активно використовувати як білизну для моделей чоловічих журналів. У майбутньому всі переваги цих трусів оцінили і чоловіки.

Стрінги для чоловіків

Існують такі види стрінгів:

Тепер про матеріали, з яких виготовляються стрінги для чоловіків:

Чоловічі стрінги в інтим-магазині TALLA

Нижня білизна — потужний засіб спокуси, який має право бути на озброєнні не тільки у жінок, а й у чоловіків. Стрінги розкріпачують, дарують впевненість у собі. Мінімалізм тепер у моді та білизна не є винятком.

Стрінги для чоловіків, купити які можна у нашому секс-шопі, лише підкреслять вашу природну привабливість. Замовити їх можна з доставкою до будь-якого регіону України. Детальний опис та актуальна ціна наведено в каталозі сайту.

Чоловічі стрінги еротичні труси ціна в секс шопі

Чоловічі стрінги еротичні труси Ціна
Шорти чоловічі з декоративними складками чорного кольору Noir handmade H054 розмір S 1 955 грн
Труси чоловічі з відкритими сідницями та з ланцюжком чорного кольору Passion Slip Open Tom black 030 розміри S M 1 214 грн
Чоловічі труси в сіточку чорного кольору з леопардовим принтом JSY розміри S M 432 грн
Еротичні чоловічі труси на блискавці з прозорими вставками чорного кольору Passion Timmy 042 S M 1 045 грн
Труси чоловічі на шнурівці та з відкритими сідницями чорного кольору Passion Open Ben 044 розміри 2XL 3XL 1 440 грн
Стрінги чоловічі чорного кольору Passion Paul 033 розміри S M 748 грн
Чоловічі труси чорного кольору Passion Patrick 050 розміри L XL 1 232 грн
Чоловічі труси з інтимним доступом червоного кольору леопардові Passion Parker 046 розміри S M 1 062 грн
Чоловічі стрінги чорного кольору з блискучим камінням Foxshow розмір S 1 032 грн
Чоловічі труси зі шнурівкою та блискавкою чорного кольору Foxshow розмір M 1 359 грн