38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Комбіновані лубриканти для сексу

Комбіновані лубриканти виготовляються на основі води та силікону, мають спочатку густу текстуру, як силіконові лубриканти, потім у ході застосування перетворюються в більш легку, як лубриканти на водній основі. Лубрикант на комбінованій основі рекомендуємо для тих, хто використовує водні змазки та хоче спробувати щось нове.

Комбіновані мастила на водно-силіконовій основі: важливі особливості

Лубрикант на водно-силіконовій основі – унікальний склад, який поєднав у собі переваги двох видів популярних мастил. Це універсальне рішення, яке можна використовувати із будь-якими видами контрацептивів або іграшок для дорослих. У секс-шопі TALLA доступний багатий асортимент товарів для дорослих, включаючи різні водно-силіконові лубриканти, що багато разів спрощує пошук ідеального складу.

Продукти на базі силікону відрізняє густа текстура, що часто завдає певних незручностей. Засіб погано розподіляється, доводиться наносити його у подвійному обсязі, а після сексу важко змити залишки складу з тіла. Комбіновані мастила позбавлені цього недоліку за рахунок унікальних властивостей:

Водно-силіконове мастило – універсальне придбання, яке обов'язково стане у нагоді всім, хто віддає перевагу анальному сексу або використовує іграшки для посилення відчуття. Актуально цей засіб і за недостатнього обсягу вироблення природного вагінального мастила.

Комбіновані лубриканти в сексшопі TALLA

Наш інтим-магазин створений для тих, хто віддає перевагу якісній та безпечній продукції. В онлайн-каталозі можна купити комбіноване мастило на умовах повної анонімності, а також скориставшись чинними перевагами:

Вибирайте вже зараз відповідний інтимний гель комбінований на водно-силіконовій основі – та готуйтеся до незабутніх відчуттів, які гарантовано подарує його застосування.

Популярні країни виробники комбінованих лубрикантів для сексу

Комбіновані лубриканти виробляють США, Німеччина, Іспанія та інші країни.

Які популярні додаткові ефекти у комбінованих лубрикантів

Комбіновані мастила для сексу користуються величезним попитом, але найбільш популярні лубриканти з додатковими ефектами зволожуючим, збуджуючим і пролонгуючим.

Які популярні бренди у комбінованих лубрикантів

Виробників комбінованих лубрикантів безліч, але найпопулярнішими в цій категорії є Сенсіва, Систем Жо, Вет, Сикрет Плей.

Комбіновані лубриканти для сексу ціна в секс шопі

Комбіновані лубриканти для сексу Ціна
Пробник універсальний лубрикант на водній основі pjur MED Repair 2 ml 23 грн
Набір лубрикантів 8 штук по 10 мл на водній комбінованій та силіконовій основах System JO Four Play 577 грн
Охолоджуючий лубрикант на водно силіконовій основі Wet 118 мл 670 грн
Лубрикант на комбінованій основі Sensuva-Ultra-Stimulating On Insane Caramel Apple 125 мл 730 грн
Лубрикант на гібридній основі для оральних ласк з ароматом солоної карамелі Sensuva Hybrid 57 мл 407 грн
Лубрикант на водно силіконовій основі Just Glide Performance 20 мл 68 грн
Лубрикант 2 в 1 та масажне масло на водно силіконовій основі з зігріваючим ефектом та ароматом ожини Secret Play 50 мл 624 грн
Охолоджуючий лубрикант на водно силіконовій основі Wet 236 мл 1 325 грн
Лубрикант на водно силіконовій основі Just Glide Performance 50 мл 215 грн
Оральний лубрикант на водно силіконовій основі зі смаком полуниці та білого шоколаду Secret Play Strawberries & White chocolate Gel 60 мл 874 грн