38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Збільшення члена екстендером, як користуватись

Збільшення члена екстендером, як користуватись

Зміст

  1. Принцип дії екстендера
  2. Види екстендерів для збільшення пеніса та їхній вибір
  3. Екстендер для вирівнювання пеніса
  4. Екстендер для збільшення статевого члена: яких результатів можна досягти?
  5. Збільшення члена екстендером: як надягати та налаштовувати
  6. Як носити екстендер
  7. Секс під час носіння екстендера
  8. Догляд за екстендером
  9. Витратні матеріали та аксесуари для екстендерів

На підставі проведених досліджень, учасниками яких стали понад 15000 чоловіків, вдалося встановити, що середня довжина ерегованого члена становить 13,12 см. Згідно з масштабним опитуванням серед жінок, ідеальною чоловічою гідністю визнано пеніс довжиною 16,3 см та діаметром близько 4 см. На щастя тих, хто не є власником «ідеального» члена, існує маса способів його збільшення. Один із них — екстендер для збільшення члена. Про принципи, які покладено в основу даної техніки, про користь і шкоду екстендерів, про види пристосувань та про те, як мають проводитися тренування, — у нашій статті.

Принцип дії екстендера


Екстендер для збільшення пеніса — пристрій, який використовується для механічного розтягування статевого органа. У багатьох країнах прилад включено до переліку виробів медичного призначення. Рекомендований для застосування після хірургічних операцій зі збільшення члена, а також для самостійного використання.

Принцип дії всіх екстендерів, незалежно від їхніх конструктивних особливостей, є однаковим. Як відомо, ерекція — це збільшення члена в об'ємі та підвищення пружності його тканин, що обумовлено посиленням кровообігу в органі та наповненням печеристої тканини кров'ю. Остання складається з різних судинних просторів (тіл), що укладені в білкову оболонку.

Розмір статевого члена у збудженому стані залежить від його здатності до розтягування або кількості колагенових і еластичних волокон у білковій оболонці та кавернозних тілах. Регулярне носіння екстендера допомагає розтягнути печеристу тканину, тим самим підвищивши об'єм крові, яка надходить у печеристі тіла, що призводить до збільшення органа.

Види екстендерів для збільшення пеніса та їхній вибір

Існує три види екстендерів:

  • джгутові;
  • ремінцеві;
  • вакуумні.

Розрізняються екстендери за способом кріплення в області головки.

Джгутові екстендери


Джгутові, або петлеві екстендери — найпопулярніший різновид цієї категорії пристосувань, що обумовлено їхньою невеликою ціною. Кріплення на статевий орган у цьому разі виконується за допомогою джгута (петлі). Для того щоб забезпечити надійну фіксацію, використовується досить пружний джгут, що при тривалому носінні пристрою стає причиною дискомфорту.

Переваги петлевих екстендерів:

  • низька вартість;
  • просто фіксується на статевому органі.

Недоліки петлевих екстендерів:

  • при тривалому носінні можуть виникати болючі відчуття через передавлювання тканин петлею;
  • висока ймовірність вислизання члена;
  • час носіння не повинен перевищувати 1-1,5 години.

Висновки: джгутові екстендери мають низьку ціну і не знають собі рівних у простоті експлуатації, але за рівнем комфорту та тривалості носіння істотно поступаються іншим видам.

Ремінцеві екстендери


Спосіб кріплення ремінцевих пристроїв не відрізняється від джгутових, але замість петлі в цьому разі використовується ремінь. Переваги очевидні: площа контакту ременя набагато більша, ніж у петлі, що дозволяє звести до мінімуму дискомфорт та ймовірність появи больових відчуттів при тривалому носінні екстендера. Існують моделі з ручним затягуванням ремінця та пристосування з фіксатором-засувкою.

Переваги ремінцевих екстендерів:

  • доступна ціна;
  • зручно одягається;
  • висока якість виготовлення.

Недоліки ремінцевих екстендерів:

  • дискомфорт при тривалому носінні;
  • час носіння не повинен перевищувати 3-4 годин.

Висновки: для багатьох ремінцеві екстендери є оптимальним вибором (хороше співвідношення ціна/якість), і хоча при тривалому носінні тут також виникає дискомфорт, больові відчуття будуть не такими вираженими, як у випадку з ремінцевими екстендерами, а носити їх ви зможете на 2 -3 години довше.


Вакуумні екстендери


Найкомфортніший для носіння вид екстендерів, які також називаються вакуумно-адгезійними. Принцип дії пристосування такий самий, як і в попередніх екстендерів, але спосіб кріплення зовсім інший. У конструкції використовується змащена спеціальним гелем мембрана, яка натягується на вакуумну камеру і під дією вакууму втягується до неї разом із головкою. У камері вона набуває форми головки, щільно облягаючи її, а гель забезпечує хороший контакт між мембраною та головкою. Таке конструктивне рішення унеможливлює передавлювання, порушення кровообігу в органі.

Переваги вакуумних екстендерів:

  • відсутність дискомфорту;
  • тривале носіння — до 6-7 годин;
  • надійна конструкція.

Недоліки вакуумних екстендерів:

  • висока ціна.

Висновки: цей вид екстендерів — найбажаніший варіант як з точки зору ефективності (можливість тривалого носіння), так і з точки зору безпеки та комфорту.

Екстендер для вирівнювання пеніса

П'ята частина чоловіків стикається з такою проблемою, як викривлення статевого органа. Патологія може бути вродженою або набутою, що нерідко є наслідком травм, одержаних під час інтимної близькості, хвороб.

Ступінь кривизни може збільшуватися з часом, тому починати лікування краще за незначних порушень. Прогресування порушення може спричинити значний дискомфорт під час статевого акту, неможливість ввести пеніс у піхву, невпевненість у собі.

Для виправлення викривлення використовуються звичайні екстендери для випрямлення з вакуумним або ремінним кріпленням або спеціальні ортопедичні пристрої, які створюють напруження на одній стороні статевого члена. За курс тренувань тривалістю 12 тижнів вдається понизити кривизну на 30-50%.

Екстендер для збільшення статевого члена: яких результатів можна досягти?

Як показує практика, при регулярному носінні екстендера вдається збільшити довжину статевого члена на 2-6 см. Довжина збільшення — показник суто індивідуальний і залежать від фізіологічних особливостей, режиму тренувань. Максимальне безпечне збільшення в довжину, на яке ви можете розраховувати — 7 см. Таких результатів можна досягти після проходження повноцінного курсу тривалістю 6 місяців. Щоб прогрес був помітним, а результати максимальними, носити екстендер необхідно щодня.

Збільшення члена екстендером: як надягати та налаштовувати

Джгутові та ремінцеві екстендери одягаються однаково. Для цього член подається в кільце, відразу за головкою надівається м'який матеріал, який частково прикриває вінець головки. Найчастіше для цього використовується поролон або силіконова стрічка. Простежте, щоб під матеріалом не було складок. Пеніс укладається на платформу пристрою, після чого фіксується ремінцем або джгутом. Після цього здійснюють регулювання натягу.

Вакуумно-адгезійні екстендери одягаються в такий спосіб. Мембрана камери змащується гелем, який полегшує проникнення головки в камеру та забезпечує щільний контакт члена з мембраною. Після цього на клапан надягається груша, стискається на 2/3, повертається на клапані та повністю стискається. Правильні дії призведуть до того, що мембрана вигнеться зі шлюзового отвору назовні. Головку члена слід подати в отвір, щоб його повністю закрити. Тепер слід плавно відпустити грушу, внаслідок чого головка члена під впливом негативного тиску потрапить усередину камери. Після того як груша повністю розіжметься, головка повинна перебувати в камері, а шлюз — щільно облягати член за головкою. Тепер необхідно просунути камеру через упорне кільце і закріпити її на штангах пристрою, після чого почати налаштування натягу.

Натяг визначають за вагами на штангах. При нульовому натягу пружинні ваги (динамометр) не стиснуться. Для першого тижня слід встановити початковий натяг, що дорівнює одному поділу на штанзі (регулюється шляхом викручування гвинтів).

Якщо динамометр повністю стиснутий, то екстендер налаштований на максимальну тягу. Якщо вам потрібний натяг вище середнього, пристрій слід надягати наступним чином: однією рукою стискаються штанги, а другою головка закріплюється у фіксаторі. У цьому разі ви отримаєте запас по довжині регулювальних гвинтів.

Як носити екстендер

На початку курсу носити пристрій краще лише вдома. Спочатку носити екстендер слід протягом 1-2 годин на день. Після того як ви звикнете до нього, можна практикувати розтягнення і поза домом. Екстендер не обмежує рухів, дозволяє виконувати роботу, яка не пов'язана з підвищеною активністю.

Період адаптації дозволяє тканинам звикнути до навантажень, стати еластичнішими. Щоб було простіше, використовуйте таблицю, яка підкаже, як слід збільшувати навантаження.

Зусилля, м. 1 тиждень 2 тиждень 3 тиждень 4 тиждень 5 тиждень
250-450 1-2 години
450-680 2-3 години
680-910 3-5 годин
910-1140 5-6 годин
1140+ 6-7 годин

Для підвищення ефективності тренувань екстендер краще спрямовувати донизу. Це дозволить розтягнути зв'язку, що підтримує, і тоді приріст у довжині можна буде спостерігати вже в перші місяці (розраховуйте на 1-1,5 см). Оскільки весь час носити пристрій у такому положенні некомфортно (неприємні відчуття під упорним кільцем), можна змінювати його кожні 30-40 хвилин, залежно від потреби.

Секс під час носіння екстендера

Займатися сексом під час курсу носіння екстендера можна і навіть потрібно. Його використання посилює лібідо, але при цьому чутливість головки знижується, тому статевий акт триватиме довше. Таким чином, екстендер здатний позбавити такої нагальної проблеми для багатьох чоловіків, як раннє сім'явипорскування.

Догляд за екстендером

Після кожного використання пристрій слід мити теплою водою. Для очищення поверхонь краще використовувати спеціальні засоби для латексу та силікону, оскільки мило може руйнувати латексні деталі. Очищувачі допоможуть видалити бруд, гель, захистять вас від бактерій. В крайньому разі можна використовувати засіб для миття посуду.

Витратні матеріали та аксесуари для екстендерів

В інтернет-магазинах представлений достатній асортимент витратних матеріалів та аксесуарів для цієї категорії пристроїв. Насамперед це ті компоненти екстендерів, які найбільше схильні до зносу: фіксувальні ремені, пом'якшувальні подушки, мембрани для вакуумних пристосувань, еластичні бинти. Для догляду за пристроями використовуються спеціальні антибактеріальні засоби для чищення, а у випадку з вакуумними приладами це універсальні гелі, які застосовуються при надіванні екстендерів і забезпечують ефективний догляд за деталями виробів.