38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Таблетки для потенції

Сучасні виробники пропонують збуджувальні засоби для чоловіків у вигляді крапель, капсул, спреїв, крем-гелів, таблеток. Кожен вибирає найзручнішу для себе форму випуску збуджувальних засобів, а більш звичними для споживача є саме таблетки, склад яких підібраний таким чином, щоб максимально ефективно впливати на причини статевої дисфункції. Вони дозволяють поліпшити ерекцію, підвищити витривалість, пробудити статеве бажання.

Збуджувальні таблетки для чоловіків

Таблетки для потенції — одна з найпопулярніших груп товарів у секс-шопах і аптечних закладах. Бажання чоловіка завжди бути у всеозброєнні цілком зрозуміло, а факторів, які впливають на потенцію, більш ніж достатньо.

Мабуть, найвідомішою таблеткою для поліпшення потенції є Віагра, яка була створена в кінці дев'яностих років минулого століття у США. Саме вона своїм створенням ознаменувала нову еру в лікуванні сексуальної дисфункції у чоловіків. Вона подарувала чоловікам ще один реальний шанс на повернення до нормального способу життя.

Багатьом здасться дивним той факт, що Віагра була створена випадково. Дієвою речовиною препарату є силденафіл, і протягом декількох років він тестувався компанією-виробником Pfizer як засіб для лікування серцево-судинних захворювань. Під час досліджень було з'ясовано, що Віагра має прямий вплив на еректильну функцію.

Ефект від застосування препарату був моментальним, і його стали використовувати мільярди чоловіків у всьому світі. Після того, як через десять років компанія розсекретила дані про препарат, у світі з'явилися дженерики — таблетки для збудження чоловіків, які випускалися в різних куточках світу.

Як працюють таблетки для ерекції

Приблизно у 80% і більше випадків порушення ерекції пов'язані з судинними та психогенними порушеннями. Навіть такий поширений недуг, як запалення простати, не має прямого відношення до еректильної дисфункції. Він не призводить до сексуальних порушень, передчасної еякуляції тощо.

На перше місце дослідники висувають причини психогенного характеру, а вже за ними слідують судинні порушення. Також не слід забувати про причини ендогенні, які пов'язані зі зниженням секреції гормонів, травмами, цукровим діабетом. 

Що стосується таблеток, то вони перш за все покликані коригувати судинні порушення. Опускаючи фармацевтичні та фізіологічні подробиці, завданням будь-якого препарату для підвищення потенції є нормалізація кровообігу в статевому члені, що, природно, призведе до ерекції.

Крім цього, існує окрема категорія лікарських засобів-алпростадилів, які вводяться безпосередньо в статевий орган. У цьому разі чоловікові навіть не потрібен стимул для того, щоб настала ерекція: це відбувається завдяки дії особливих речовин — простагландинів. 

Існує багато багатокомпонентних препаратів, що містять рослинні компоненти та компоненти тваринного походження, які також покращують кровообіг в органах малого таза, тим самим нормалізуючи еректильну функцію. Крім цього, збуджувальні таблетки для чоловіків містять компоненти, що надають загальнозміцнювальну дію, можуть містити афродизіаки, які діють на організм збудливо. Напевно, багато хто з вас чув про знамениті «шпанські мушки», які також покращують кровообіг в органах малого таза — екстракт із них використовується людиною з часів Людовика XIV.

У деяких випадках чоловікам призначають антидепресанти й транквілізатори. Їхній прийом виправданий у тих випадках, коли порушення потенції мають психогенну природу. Наприклад, чоловік переживає через розміри статевого органа, вважає себе некомпетентним у питаннях сексу, через що боїться зазнати невдачі тощо. 

Які бувають засоби для потенції

Наведемо приклади найпопулярніших таблеток для поліпшення потенції. Першим у нашому огляді буде препарат Алікапс. Це багатокомпонентний повністю натуральний склад, який впливає на гормональний фон, забезпечує більш активну роботу передміхурової залози. Алікапс не тільки позитивно впливає на потенцію, але й має протизапальну властивість. Приймається курсами, не рекомендується при важких хворобах серцево-судинної системи, атеросклерозі, надмірній збудливості.

«Золота мураха» — ще один природний стимулятор, виготовлений з природного афродизіаку, широко використовуваного китайськими лікарями. Дозволяє досягти швидких результатів, продовжуючи ерекцію та збільшуючи в об'ємі статевий член (завдяки нормалізації кровообігу). Беручи «Золоту мураху», ви не тільки продовжите статевий акт, а й отримаєте більше задоволення — всі відчуття стануть набагато гострішими. Крім цього, засіб є прекрасною профілактикою хвороб простати, передчасного сім'явиверження. Багатокомпонентний склад має загальнозміцнювальну дію.

Наступні в нашому огляді — таблетки для стояка Pantomax. Ще один природний комплекс, який ефективно відновлює чоловіче здоров'я. До складу засобу входять панти марала, екстракти личинок воскової молі, прополіс та інші компоненти. Таким чином, капсули для чоловічої сили Pantomax мають багатогранний вплив, допомагаючи не тільки нормалізувати потенцію, а й зміцнити організм, поліпшити обмінні процеси.

Популярним серед чоловіків став і унікальний чоловічий збудник у капсулах Dark Horse. Це безпечний засіб із натуральних компонентів. До складу таблеток включені такі інгредієнти, як кордицепс, сніговий лотос, оксамитова трава та ін. Показаннями для застосування є не тільки сексуальна дисфункція, а й швидка стомлюваність, порушення обміну речовин. Склад підібраний таким чином, щоб максимально ефективно впливати на еректильну функцію, а за потреби допомогти чоловікові впоратися з таким неприємним порушенням, як передчасне сім'явиверження.

Як застосовувати таблетки для підвищення потенції

Основні рекомендації для безпечного та ефективного використання збуджувальних таблеток:

Таблетки для чоловічої сили в інтим-магазині TALLA

Капсули для підвищення потенції, які представлені в нашому каталозі, складаються з натуральних компонентів, тому не мають побічних ефектів, діють швидко та сумісні з алкоголем (це повинно бути чітко зазначено в інструкції). 

У каталозі секс-шопу TALLA представлений великий вибір потужних збуджувальних засобів для чоловіків (хлопця, чоловіка), які здатні надати швидку й ефективну допомогу за наявності проблем із потенцією.

Переваги нашого інтернет-магазину:

Щоб замовити таблетки для чоловіків, аби довго стояв член, у режимі онлайн, скористайтесь каталогом сайту, де представлені актуальні ціни, детальний опис. Доставка буде організована в такі міста, як Одеса, Запоріжжя, Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Харків та інші міста України. Вартість доставки визначає вантажоперевізник. Перед тим як купити таблетки для посилення потенції з натуральних компонентів, обов'язково проконсультуйтеся з нашими фахівцями.

Таблетки для потенції ціна в секс шопі

Таблетки для потенції Ціна
Пігулки збуджуючі для чоловіків секретний рецепт палацу Gong Yan Mifang 4 шт 297 грн
Збудливі пігулки для чоловіків у кількості 10 штук Loveshop CENFORCE 520 грн
Кулі для підняття потенції у чоловіків Loveshop Секретний Рецепт Палацу 4 штуки 505 грн
Таблетки для підвищення потенції у чоловіків Loveshop Чорне золото 16 таблеток 722 грн
Капсули для збільшення потенції та ерекції у чоловіків Lovestim PeniStim Amino 90 штук 1 402 грн
Пігулки для підвищення потенції MMC Usa Viagra Gold 10 штук 342 грн
Препарат для підвищення потенції і продовження статевого акту Maxman XI 344 грн
Капсулі для підняття потенції 20 штук Loveshop Virex 467 грн
Таблетки для підвищення потенції Love Plant Атомна бомба 10 штук 712 грн
Таблетки для підвищення потенції Чорний мураха Foxshow Ant King 12 таблеток 637 грн