Секс шоп TALLA Інтимні товари для дорослих
38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-19:00
Сб.-Нд. 10:00-19:00
Оральний лубрикант зі смаком меду з ефектом зігрівання Intt Lick Me Kissable Gel 50 мл

Оральний лубрикант зі смаком меду з ефектом зігрівання Intt Lick Me Kissable Gel 50 мл

Артикул SX1694
499 грн
424 грн
Разом дешевше

Оральний лубрикант зі смаком меду зі зігрівальним ефектом Intt Lick Me Kissable Gel 50 мл

Представляємо вашій увазі оральний лубрикант Intt Lick Me Kissable Gel зі смаком нектарного меду та унікальним зігрівальним ефектом. Виготовлений на водній основі, цей тонкий і гладкий гель забезпечує тривале ковзання для найбільш інтенсивних та пристрастних моментів. Насолоджуйтеся його приємною текстурою та солодким ароматом, який піднесе всі ваші почуття на нову висоту.

Склад

Вода, Гліцерин, Гідроксиетилцелюлоза, Пропіленгліколь, Ароматизатор (Аромат), Содиум Сахарин, Ментол.

Переваги

  • Бренд - Intt: Гарантія якості від всесвітньо відомого бренду, що спеціалізується на виробництві продукції для інтимного здоров'я.
  • Країна виробник - Португалія: Продукція з стабільної європейської країни з високими стандартами якості.
  • Об'єм (мл) - 50: Ідеальний комфортабельний об'єм для декількох застосувань.
  • Основа - Водна: Легко змивається водою і залишає шкіру гладкою та м'якою. Відмінно підходить для чутливої шкіри, не містить консервантів, тому на основі мінімальних ризиків алергій.
  • Ефект - Зігріваючий: Призначений для збільшення чутливості зон контакту та гарантування інтенсивного задоволення.
  • Смак - Мед: Солодкий приємний смак, можливість застосування під час орального контакту без неприємних післясмаків.

Застосування

Розподіліть невелику кількість лубриканта по бажаних областях або на презерватив перед використанням. Товар представлений в інтернет магазині інтимних товарів TALLA. Зробіть своє сексуальне життя ще яскравішим та насиченішим за допомогою наших високоякісних продуктів. Запрошуємо вас ознайомитися з усім асортиментом лубрикантів для сексу на нашому сайті.

Смак та аромат – додаткові стимули зайнятися оральним сексом. Початківцям змазки для орального сексу   допомагають стати сміливішими, а тим, хто має досвід – доповнити гаму відчуттів новими смаками та ароматами. Мастила вирішують проблему з недостатньою кількістю слини, яка є важливим фактором комфорту для чоловіка та жінки під час оральних ласок. Вони можуть використовуватися для ласок будь-яких інших частин тіла, перетворюючи інтимну гру на феєрію почуттів та вражень.

Якщо ви вже випробували оральні лубриканти і ваш інтимний досвід набув смаку і запаху, то ви напевно не відмовитеся піти ще далі. Спрей для горлового міньєту – знахідка для тих, у кого в планах був глибокий оральний секс, але довго відкладався з технічних причин. Тепер це можливо. Легкі добавки спрею, що анестезують, виключають появу блювотного рефлексу, тому жінка зможе зробити це так глибоко, наскільки це можливо.

Гелі мастила на водній основі вже давно стали стандартом у секс-індустрії, що пояснюється їхньою універсальністю. Їх застосування як оральні мастила є кращою рекламою безпеки, а фізичні характеристики гарантують безпечний і приємний секс. Їх легко видалити з одягу та білизни, вони рідко викликають алергію та роздратування, сумісні з іграшками з будь-яких матеріалів.

Змащення з зігріваючим ефектів не просто роблять секс більш бажаним. В їх силах зробити гаму ваших відчуттів ширшим. Лубриканти розігрівають змінюють сенсорні можливості шкіри, відчуття не тільки під час стимуляції, але й у момент оргазму. Це універсальні засоби, які застосовуються у всіх видах сексу і чудово виконують свою основну функцію – покращують ковзання.

Виробник Intt
Об'єм (мл) 50
Основа Водна
Стать Жіночий
Смак Мед
Країна виробник Португалія
Додатковий ефект Розігріваючий
Категорія сексшопу Лубриканти для орального сексу
Залишіть свій відгук на Оральний лубрикант зі смаком меду з ефектом зігрівання Intt Lick Me Kissable Gel 50 мл напишіть відгук
Супутні товари
Лубриканти для орального сексу