





Зігріваючий лубрикант System JO H2O: Ваш ключ до пристрасті
Відкрийте для себе новий рівень насолоди з лубрикантом на водній основі System JO H2O - WARMING (240 мл). Цей унікальний продукт створений, щоб додати іскру у ваші інтимні моменти. Зігріваючий ефект підсилює відчуття, роблячи кожен дотик більш чуттєвим і незабутнім. Ідеально підходить для пар, які прагнуть нових емоцій, а також для індивідуального використання з іграшками або презервативами. Дозвольте собі розкіш ніжності та тепла з цим лубрикантом від System JO.
Характеристики
- Бренд - System JO;
- Країна виробник - США;
- Основа - Водна;
- Об'єм (мл) - 240;
- Ефект - Зігріваючий, Зволоження.
Склад
Glycerin, Water (Aqua), Cellulose Gum, Mentha Piperita (Peppermint) Extract, Methylparaben, Propylparaben
Застосування
Нанесіть невелику кількість лубриканта на бажану область і рівномірно розподіліть. Він ідеально підходить для використання під час інтимної близькості, а також з іграшками та презервативами завдяки своїй водній основі. Додайте трохи тепла у ваші стосунки або особисті моменти задоволення — цей лубрикант стане вашим надійним помічником.
Ефект від застосування
Відчуйте м'якість і шовковистість ковзання, які дарує цей лубрикант. Його зігріваючий ефект додає нотку пікантності та збудження, створюючи відчуття ніжного тепла на шкірі. Насолоджуйтесь комфортом і зволоженням, які роблять кожен момент яскравішим і насиченим емоціями.
Зберігання
Рекомендується зберігати продукт у сухому місці при кімнатній температурі, подалі від прямих сонячних променів та в недоступному для дітей місці. Дотримуйтесь цих простих рекомендацій, щоб зберегти якість продукту якнайдовше.
Придбайте лубрикант на водній основі System JO H2O - WARMING (240 мл) в інтернет-магазині TALLA та відкрийте нові грані задоволення. Ознайомтеся з повним асортиментом наших лубрикантів на сайті — знайдіть ідеальний варіант для себе!
Використовуйте змазки на водній основі з будь-якими інтимними іграшками без побоювання пошкодити їх. Ваш одяг та білизна також будуть у безпеці, а змити залишки лубриканта можна простою водою. Більше 95% у складі змащення – це вода. Мінімальна кількість додаткових інгредієнтів робить їх гіпоалергенними. Змазки швидко висихають, тому не завжди підходять для тих випадків, коли необхідне тривале зволоження, але за універсальністю вони не знають собі рівних.
Засоби на водній основі відомі своєю універсальністю та безпекою, тому не дивно, що на їх основі створюються гелі для орального сексу . Секс неповторний тільки в тому випадку, якщо він приносить задоволення обом сторонам. Лубриканти для оральних ласк дозволяють зробити їх приємнішими кожному з учасників. Стимуляція чутливих зон, доповнена відчуттями від смакових рецепторів, вже ніколи не буде незмінною.
Якщо вам потрібні лубрикант на водній основі , то здебільшого це лубриканти на водній основі System JO. Безпечні, гіпоалергенні засоби, що не залишають слідів на одязі та білизні, які не руйнують латекс та іграшки. Їхня функціональність змінюється в залежності від наявності в мастилі додаткових компонентів. Вони наділяють їх новими властивостями, які допомагають нам зробити секс приємнішим та якіснішим.
| Виробник | System JO |
| Об'єм (мл) | 240 |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Основа | Водна |
| Додатковий ефект | Зволоження, Розігріваючий |
| Країна виробник | США |
| Категорія сексшопу | Лубриканти на водній основі |