Плюшовий чохол-собачка шиба-іну Friday Bae PLUSH SHIBAE – In Love
Friday Bae PLUSH SHIBAE – In Love — чарівний плюшовий чохол у вигляді закоханої собачки породи шиба-іну, створений для зберігання та захисту інтимних аксесуарів. Милий дизайн дозволяє непомітно зберігати улюблену іграшку та надає їй оригінального вигляду, а м'який плюш робить користування особливо приємним.
Чохол виготовлений із приємного на дотик плюшевого матеріалу, який допомагає захистити пристрій від пилу, подряпин та інших зовнішніх впливів під час зберігання або транспортування. Завдяки компактним розмірам аксесуар зручно брати із собою в подорожі або зберігати вдома.
Колекція Friday Bae поєднує практичність і оригінальний дизайн. Чохол не лише виконує захисну функцію, а й допомагає зробити зберігання інтимних аксесуарів більш естетичним і конфіденційним. Модель стане чудовим доповненням до подарунка або приємним аксесуаром для власного використання.
За потреби чохол рекомендується очищати вручну з використанням м'яких мийних засобів та повністю висушувати перед повторним використанням.
Особливості
- Оригінальний дизайн у вигляді собачки шиба-іну.
- М'який приємний плюш.
- Захищає аксесуар від пилу та подряпин.
- Підходить для зберігання та транспортування.
- Компактний і легкий.
Характеристики
- Бренд: Friday Bae.
- Країна бренду: Франція.
- Країна виробництва: Китай.
- Модель: PLUSH SHIBAE – In Love.
- Тип: плюшовий чохол.
| Виробник | Friday Bae |
| Тип виробу | Оригінальний |
| Стать | Унісекс |
| Країна виробник | Франція |
| Категорія сексшопу | Еротичні сувеніри |