38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00

Презервативи Mister Size

Mister Size – презервативи, які заслуговують на увагу. У пошуках ідеальних контрацептивів важливо враховувати довжину та об'єм статевого члена – та виробник врахував потреби покупців. Доступні 7 популярних розмірів: потрібно лише виміряти параметри – та відповідна лінійка Mister Size буде знайдена. А в каталозі секс-шопу TALLA можна купити оригінальні кондоми, якість яких гарантована.

Презервативи Mister Size: переваги

Серед численних переваг, які мають контрацептиви цього бренду, можна виділити такі:

Презерватив Містер Сайз дозволить насолоджуватися приємними відчуттями, не нехтуючи безпекою. Сировина проходить комплексне очищення, необхідне видалення латексних білків – це багаторазово знижує ризик виникнення алергічної реакції. Містер Сайз – презервативи з бездоганно гладкою поверхнею: кондом практично не відчувається на тілі, що позитивно позначиться на якості та тривалості ерекції.

Презервативи Mister Size: купити в сексшопі TALLA

Інтим-магазин – це різноманітний асортимент товарів для дорослих. В онлайн-каталозі можна вибрати засоби захисту, а також всілякі іграшки або аксесуари, які допоможуть урізноманітнити постільні ласки. На презервативи Містер Сайз ціна є досить лояльною, а додаткові знижки та бонуси для постійних клієнтів допоможуть добре заощадити.

Предбачено доставку по всій Україні: після підтвердження замовлення, а також вибору способу оплати та отримання товарів, посилка буде передана на відправку. Зв'яжіться з нами, щоб продукцію Mister Size купити у Києві чи інших населених пунктах та отримувати максимальне задоволення без ризику для здоров'я.