38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00
MY SIZE MIX презервативи 47 мм 10 штук Май Сайз Мікс

MY SIZE MIX презервативи 47 мм 10 штук Май Сайз Мікс

Артикул T2135
Кількість в упаковці: 10
700 грн
650 грн

Презервативи MY SIZE MIX 47 мм 10 штук

Вибирайте презерватив під будь-який настрій. Тепер у лінійці MIX 4 класичних, 2-3 ребристих, 2-3 із ароматом полуниці, 2-3 кольорових презервативів. Презервативи, що ідеально підходить всім чоловікам незалежно від його розміру.

Презервативи MY SIZE MIX тонкі і Латексні VYTEX

Продукт з низьким вмістом алергенів через використання чистого VYTEX: латекс, що містить на 90% менше латексних білків, ніж звичайний латекс. Істотно зменшення запаху презерватива завдяки використанню високочистого латексу VYTEXLatex. Презервативи MY з товщиною стінки всього 0,08 мм SIZE MIX набагато тонше і здається надчутливою на дотик.

Презервативи MY SIZE MIX веганські

Презервативи MY SIZE MIX не містять ніяких продуктів або матеріалів тваринного походження.

Наші веганські презервативи набагато перевершують стандарти і виробляються відповідно до сертифікованого та екологічно безпечного процесу. Всі продукти мають маркування CE і відповідають директиві ЄС щодо медичних пристроїв 93/42 / EEC.

  • Ширина: 47 мм
  • Довжина: 160 мм
  • Матеріал: Латекс VYTEX
  • Форма: Циліндрична
  • Мастило: Силікон
  • З резервуаром
  • Товщина стінки: 0,08 мм
  • Доступні упаковки: 10шт, 28шт

Розмір 49 рекомендується для окружності пеніса від 9,5-10 см. Ти знайдеш свій розмір в наших презервативах. 47-ий розмір у продажу в упаковках по 10шт і 28шт. для повсякденних потреб.Найпопулярніший контрацептив, при правильному застосуванні забезпечує захист від небажаної вагітності та захворювань, які передаються статевим шляхом у 98%. Технології дозволили створити презервативи, товщина яких не заважає чоловікам отримувати задоволення, якби вони не використовували цей метод захисту. Якщо з будь-якої причини не підходять латексні вироби, їх можна замінити контрацептивами з поліуретану або ізопрену.

Презервативи з латексу – найпоширеніші засоби механічної контрацепції, а перевага латексу надається не аби як. По-перше, це їхня висока межа міцності. Вироби з латексу можуть розтягнутися до 800% і залишитися цілими. По-друге, кондоми з латексу дешевше, а по-третє – вони більш еластичні, ніж продукти із синтетичних матеріалів.

Як помиляються ті, хто вважає, що презерватив може позбавити їхньої повноти відчуттів під час статевого акту. Повірте, ви не тільки будете надійно захищені, але й зможете відчути неймовірно яскраві відчуття. Презервативи ребристі створені саме для цього. Вони мають мінімально можливу товщину, що дозволяє зберегти реалістичність відчуттів жінці та текстуру, яка надає додаткову стимуляцію на стінки піхви.

Секс має бути джерелом приємних відчуттів, а не проблем. Мабуть, так можна було б сформулювати основну концепцію компанії, яка випускає презерватив My size . Ці засоби контрацепції не тільки підвищують захист від незапланованої вагітності та інфекцій на новий рівень, але й є найбезпечнішим та найприємнішим способом зробити це.

Виробник My Size
Кількість в упаковці 10
Довжина 160
Ширина 47
Смак Без смаку, Полуниця
Текстура Гладка, Ребриста
Матеріал Латекс
Країна виробник Німеччина
Колір Прозорий, Синій
Стать Чоловічий
Категорія сексшопу Презервативи
Залишіть свій відгук на MY SIZE MIX презервативи 47 мм 10 штук Май Сайз Мікс напишіть відгук
Супутні товари
Презервативи