38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-20:00
Сб.-Нд. 10:00-18:00
MY SIZE PRO презервативи 69 мм 10 штук Май Сайз про веганські

MY SIZE PRO презервативи 69 мм 10 штук Май Сайз про веганські

Артикул T2075
Кількість в упаковці: 10
700 грн
585 грн

Презервативи MY SIZE PRO 69 мм 10 штук

Презервативи, який ідеально підходить всім чоловікам незалежно від його розміру, компанія MY SIZE удосконалила сою лінійку, по мимо приставки PRO, додали 2 розміру, зробили їх більш тонкими і поліпшили якість матеріалу.

Презервативи MY SIZE PRO тонкі і Латексні VYTEX

Продукт з низьким вмістом алергенів через використання чистого VYTEX: латекс, що містить на 90% менше латексних білків, ніж звичайний латекс. Істотно зменшення запаху презерватива завдяки використанню високочистого латексу VYTEXLatex. Презервативи MY з товщиною стінки всього 0,05 - 0,06 мм size PRO набагато тонше і здається надчутливою на дотик.

Презервативи MY SIZE PRO веганські

Презервативи MY size PRO не містять ніяких продуктів і не містять інгредієнтів або матеріалів тваринного походження.

Наші веганські презервативи набагато перевершують стандарти і виробляються відповідно до сертифікованого та екологічно безпечного процесу. Всі продукти мають маркування CE і відповідають директиві ЄС щодо медичних пристроїв 93/42 / EEC.

  • Ширина: 69 мм
  • Довжина: 223 мм
  • Матеріал: Латекс VYTEX
  • Форма: Циліндрична
  • Мастило: Силікон
  • З резервуаром
  • Товщина стінки: 0,05 мм
  • Доступні упаковки: 3шт, 10шт, 36шт

Розмір 69 рекомендується для окружності пеніса від 14 до 14,6 см.ти знайдеш свій розмір в наших презервативах. 69-ий розмір у продажу в упаковках по 3шт, 10шт і 36шт. для повсякденних потреб.
Найпопулярніший контрацептив, при правильному застосуванні забезпечує захист від небажаної вагітності та захворювань, які передаються статевим шляхом у 98%. Технології дозволили створити презервативи, товщина яких не заважає чоловікам отримувати задоволення, якби вони не використовували цей метод захисту. Якщо з будь-якої причини не підходять латексні вироби, їх можна замінити контрацептивами з поліуретану або ізопрену.

Латексні презервативи – найпоширеніші засоби механічної контрацепції, а перевага латексу надається не аби як. По-перше, це їхня висока межа міцності. Вироби з латексу можуть розтягнутися до 800% і залишитися цілими. По-друге, кондоми з латексу дешевше, а по-третє – вони більш еластичні, ніж продукти із синтетичних матеріалів.

Секс має бути джерелом приємних відчуттів, а не проблем. Мабуть, так можна було б сформулювати основну концепцію компанії, яка випускає Майсайз презервативи. Ці засоби контрацепції не тільки підвищують захист від незапланованої вагітності та інфекцій на новий рівень, але й є найбезпечнішим та найприємнішим способом зробити це.

Виробник My Size
Кількість в упаковці 10
Довжина 223
Ширина 69
Смак Без смаку
Текстура Гладка
Матеріал Латекс
Країна виробник Німеччина
Колір Прозорий
Стать Чоловічий
Категорія сексшопу Презервативи
Залишіть свій відгук на MY SIZE PRO презервативи 69 мм 10 штук Май Сайз про веганські напишіть відгук
Супутні товари
Презервативи