Секс шоп TALLA Інтимні товари для дорослих
38(098)060-90-90
Графік роботи:
Пн.-Пт. 9:00-19:00
Сб.-Нд. 10:00-19:00
Спрей мастило на водній основі Pjur We Vibe екстра сенсація 100 мл

Спрей мастило на водній основі Pjur We Vibe екстра сенсація 100 мл

Артикул PJ11434
620 грн
Немає в наявності

Спрей-змащувач на водній основі Pjur We Vibe екстра сенсація 100 мл

Опис: Спрей-змащувач Pjur We Vibe зачарує вас своєю екстра сенсацією та унікальними сенсорними відчуттями. Цей продукт, створений відомим німецьким брендом Pjur, ідеально підходить для чутливої шкіри завдяки своєму ніжному складу на водній основі. Покращує ковзання, зволожує шкіру, забезпечуючи комфорт та блаженство довгого перебування в тісному контакті. Об'єм флакона - 100 мл.

Склад:

Aqua (Water), Glycerin, Ethoxydiglycol, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid.

Переваги:

  • Бренд: Pjur - відомий всесвітній виробник інтимних товарів високої якості.
  • Країна виробник: Німеччина - відрізняється високим ступенем контролю якості продукції.
  • Об'єм: 100 мл - достатня кількість для довгого використання.
  • Основа: Водяна - ідеально підходить для чутливої шкіри, не викликає алергії та подразнень.
  • Ефект: Тривале ковзання та зволоження - забезпечує максимальний комфорт та задоволення від близькості.

Застосування:

Наносити на тіло в потрібних місцях перед контактом. Продукт безпечний для використання з будь-якими секс-іграшками та презервативами. Товар вже доступний для замовлення в інтернет-магазині інтимних товарів TALLA. Якщо ви готові оновити своє інтимне життя та поринути у відчуття нових сенсацій, вибирайте Pjur We Vibe! І не забудьте заглянути в наш широкий асортимент лубрикантів, щоб знайти ще більше можливостей для експериментів.

Використовуйте змазки на водній основі з будь-якими інтимними іграшками без побоювання пошкодити їх. Ваш одяг та білизна також будуть у безпеці, а змити залишки лубриканта можна простою водою. Більше 95% у складі змащення – це вода. Мінімальна кількість додаткових інгредієнтів робить їх гіпоалергенними. Змазки швидко висихають, тому не завжди підходять для тих випадків, коли необхідне тривале зволоження, але за універсальністю вони не знають собі рівних.

Лубриканти на водній основі завоювали популярність завдяки своїм універсальним властивостям. Вони використовуються для вагінального, анального сексу під час стимуляції іграшками. В якості експерименту ми пропонуємо протестувати й інші інтимні гель мастила для анального сексу , наприклад, силіконові, з вираженим зволожуючим ефектом і пролонгованою дією. Вони розроблені спеціально для проникнення в важкодоступні місця.

Виробник Pjur
Об'єм (мл) 100
Основа Водна
Стать Жіночий
Додатковий ефект Зволоження, Тривале ковзання
Країна виробник Німеччина
Форма випуску Спрей
Категорія сексшопу Лубриканти на водній основі
Залишіть свій відгук на Спрей мастило на водній основі Pjur We Vibe екстра сенсація 100 мл напишіть відгук
Супутні товари
Лубриканти на водній основі