





Чуттєвий спрей для жінок: pjur My Spray, 20 мл
Відкрийте для себе новий рівень задоволення з збуджуючим спреєм для жінок pjur My Spray. Цей унікальний продукт створений спеціально для того, щоб розпалити пристрасть і посилити чуттєві відчуття. Легкий і ніжний, він ідеально підходить для тих, хто хоче додати пікантності в свої інтимні моменти. Завдяки компактному об'єму в 20 мл, спрей легко поміститься в сумочці і завжди буде під рукою. Підходить як для досвідчених цінителів інтимних задоволень, так і для новачків, які бажають дослідити нові грані насолоди.
Характеристики
- Бренд - Pjur;
- Країна виробник - Німеччина;
- Основа - Водна;
- Об'єм (мл) - 20;
- Ефект - Збуджуючий.
Склад
Пропіленгліколь, сік листя алое, вода, метилнікотинат.
Застосування
Нанесіть невелику кількість спрею на інтимні зони легкими масажними рухами. Ідеально підходить для використання під час інтимної близькості або в поєднанні з улюбленими іграшками. Завдяки водній основі, засіб безпечно використовувати з презервативами і не залишає слідів на білизні.
Ефект від застосування
Cпрей дарує відчуття ніжності та шовковистості, створюючи атмосферу тепла і комфорту. Його збуджуючий ефект посилює чуттєвість і допомагає розкрити нові грані задоволення. Відчуйте свіжість і легкість дотиків, які пробуджують бажання.
Зберігання
Рекомендується зберігати засіб у сухому місці при кімнатній температурі, подалі від прямих сонячних променів та дітей. Дотримання цих умов допоможе зберегти якість продукту протягом усього терміну придатності.
Придбайте збуджуючий спрей pjur My Spray в інтернет-магазині TALLA та відкрийте для себе світ нових відчуттів. Ознайомтеся з повним асортиментом лубрикантів на нашому сайті.
Використовуйте інтимні гелі-змазки на водній основі з будь-якими інтимними іграшками без побоювання пошкодити їх. Ваш одяг та білизна також будуть у безпеці, а змити залишки лубриканта можна простою водою. Більше 95% у складі змащення – це вода. Мінімальна кількість додаткових інгредієнтів робить їх гіпоалергенними. Змазки швидко висихають, тому не завжди підходять для тих випадків, коли необхідне тривале зволоження, але за універсальністю вони не знають собі рівних.
Лубриканти на водній основі завоювали популярність завдяки своїм універсальним властивостям. Вони використовуються для вагінального, анального сексу під час стимуляції іграшками. В якості експерименту ми пропонуємо протестувати й інші інтимні мастила для анального сексу , наприклад, силіконові, з вираженим зволожуючим ефектом і пролонгованою дією. Вони розроблені спеціально для проникнення в важкодоступні місця.
| Виробник | Pjur |
| Об'єм (мл) | 20 |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Основа | Водна |
| Додатковий ефект | Збудливий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Категорія сексшопу | Лубриканти на водній основі |