Лубрикант на водній основі з ароматом манго Mai BTB 250 мл
Опис: Зануртеся в чутливий світ задоволення з Лубрикантом на водній основі з ароматом манго Mai BTB. Виготовлений в Іспанії, цей вишуканий лубрикант має ніжний фруктовий аромат і гіпоалергенну текстуру, роблячи ваш досвід ще більш комфортним. Розроблений для забезпечення тривалого і приємного ковзання, він також підходить для використання з усіма видами презервативів або іграшок. Об'єм його складає 250 мл - більше задоволення і менше перебоїв.Склад:
Вода, Гліцерин, Гідроксиетилцелюлоза, Ароматизатор (Арома), Бензоат натрію, Сорбат калію.Переваги:
- Бренд MAI: МАЙ заслужив свою назву на ринку завдяки високій якості своїх продуктів.
- Країна-виробник - Іспанія: Виготовлено в Іспанії та відповідає всім нормам та стандартам ЄС.
- Об'єм (мл) - 250: Великий об'єм забезпечує тривале використання і справжню економію.
- Основа - Водна: Водна основа робить його безпечним для використання з презервативами та іграшками, а також легко змивається водою.
- Ефект - Зволоження: Залишає шкіру зволоженою, допомагає запобігти подразненню та підвищує комфорт під час інтимного контакту.
Застосування:
Нанесіть необхідну кількість лубриканта на обрані ділянки тіла або на секс-іграшку перед використанням. Можна використовувати як з презервативами, так і без них. Не упустите шанс покращити свой інтимний досвiд – замовте Лубрикант на водяной основi з ароматом манго Mai BTB на сайтi інтернет-магазину TALLA. І не забудьте ознайомитися з усiма рiзноманiтностями лубрикантiв для сексу у нашiй багатiй колекцii!Використовуйте інтимні гелі-змазки на водній основі з будь-якими інтимними іграшками без побоювання пошкодити їх. Ваш одяг та білизна також будуть у безпеці, а змити залишки лубриканта можна простою водою. Більше 95% у складі змащення – це вода. Мінімальна кількість додаткових інгредієнтів робить їх гіпоалергенними. Змазки швидко висихають, тому не завжди підходять для тих випадків, коли необхідне тривале зволоження, але за універсальністю вони не знають собі рівних.
Таким же обов'язковим елементом інтиму, як мастила на водній основі, стають засоби, що розширюють наші можливості у сексі. Наприклад, спрей для горлового мінету , який перетворює на реальність мрію багатьох чоловіків про глибокий мінет. Секрет цього засобу у компонентах, що перешкоджають появі блювотного рефлексу. Крім цього, вони містять ароматичні та смакові добавки – ваш секс набуває смаку і запаху.
Універсальні характеристики мастил на водній основі MAI зробили їх найпопулярнішими. У тих випадках, коли потрібна пролонгована дія мастила, ми рекомендуємо використовувати лубриканти силіконові . Вони ідеальні для анального проникнення, забезпечують хороше ковзання та не викликають алергії. На відміну від мастил на водній основі, які швидко випаровуються, силіконові тривалий час залишаються на поверхні тіла та виконують свою функцію.
Виробник | MAI |
Об'єм (мл) | 250 |
Країна виробник | Іспанія |
Основа | Водна |
Стать | Жіночий |
Додатковий ефект | Зволоження |
Аромат | Манго |
Категорія сексшопу | Лубриканти на водній основі |