

Chisa Dual Density — сяючий фіолетовий реалістичний фалоімітатор на присосці 180 мм
Фантастичне поєднання реалізму та свободи руху: реалістичний фалоімітатор на присосці фіолетового кольору Chisa Dual Density довжиною 180 мм створений для тих, хто цінує натуральні відчуття та зручність фіксації. Двошарова структура дарує м’яку шкіру та пружне ядро, рельєф із венами та мошонкою посилює реалістичність, а потужна присоска надійно кріпить виріб до будь-якої рівної поверхні, забезпечуючи універсальність використання для соло-ігор, експериментів і парних сценаріїв.
Характеристики
- Бренд — Chisa;
- Країна-виробник — Китай;
- Довжина — 180 мм;
- Вставна довжина (мм) — 130;
- Діаметр — 40 мм;
- Присоска — Так;
- З мошонкою — Так;
- Корпус — м’який, без фіксації форми;
- Рельєф — з венами та жилками;
- Сумісність з ременевим страпоном — Так;
- Колір — фіолетовий;
- Матеріал — полівінілхлорид;
Ідеально поєднується з:
- лубрикантами;
- анальною пробкою;
- збуджувальними гелями;
Догляд і зберігання
Виріб слід мити теплою водою з милом або спеціальним засобом для інтимних іграшок, ретельно просушувати і зберігати в сухому місці подалі від прямого сонця і джерел тепла. Для силіконових моделей використовувати лише лубриканти на водній основі.
Купіть цей фалоімітатор в інтернет-магазині TALLA і відкрийте для себе нові грані задоволення — на сайті доступний повний асортимент фалоімітаторів на присосці та аксесуарів для різноманітних ігор.
Фалоси на присосці мають одну основну особливість — їх можна зафіксувати на рівній поверхні. Руки стають вільними та їх можна використовувати для стимуляції інших ерогенних зон або приділити увагу партнеру. Без необхідності утримувати фалоімітатор руками процес стає природнішим, відкривається більше можливостей для застосування іграшки. Девайс зручний як для соло ігор, так і для насолод у парі.
Якщо вас не цікавлять додаткові опції у вашому дилдо, рекомендуємо звернути увагу на фалоімітатори з силікону . Це універсальні іграшки, що вражають своїми тактильними характеристиками. Вони є одними з найбезпечніших і гіпоалергенних – це властивість силікону робить його найпопулярнішим матеріалом для всіх виробів, які контактують з тілом людини. Швидко нагріваючись до температури тіла, забезпечуючи приємні відчуття при контакті, імітатор із силікону завжди стає улюбленою іграшкою.
Фалоімітатор на присосці Chisa є яскравим прикладом того, наскільки великою та різноманітною є категорія іграшок «ділдо для жінок». До неї включені девайси із супереалістичних матеріалів, ділдо зі скла та металу, які можуть бути точною копією статевого члена або лише формою нагадувати про своє призначення. Це універсальні іграшки, які підходять жінкам та чоловікам, для соло та спільних з партнером ігор.
| Виробник | Chisa |
| Вставна довжина (мм) | 130 |
| Довжина (мм) | 180 |
| Діаметр (мм) | 40 |
| Стать | Жіночий |
| Рельєф | З венами та жилами |
| Тип фалоімітатору | З присоскою, Реалістик |
| Країна виробник | Китай |
| Корпус | М'яка без фіксації форми |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Сумісність з ремінним страпоном | Так |
| Присоска | Так |
| З мошонкою | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип інтимної іграшки | Фалоімітатор |
| Категорія сексшопу | Фалоімітатори на присоску |